طراحی و اجرا بسته بندی زعفران فله ای چینو

ایده پردازی، طراحی و اجرا بسته بندی زعفران فله ای چینو برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر و استراتژیک زعفران ایرانی قرار داده است. بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا [...]
طراحی و اجرا بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران

ایده پردازی، طراحی و اجرا بسته بندی زعفران فله ای چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر و استراتژیک زعفران ایرانی قرار داده است. بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا به صورت اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ایده پردازی و طراحی شده اند. بسته بندی های فله ای برند زعفران چینو در کنار تنوع زیاد و جذابیت بصری ، مناسب صادرات به نقاط مختلف جهان هستند که در وزن های پر فروش 500 و 200 گرمی اجرا شده اند.

تصویر سازی اختصاصی گل زعفران برای برند زعفران چینو

گل زعفران چاپ شده بر روی بسته بندی های این برند، به صورت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد برای برند زعفران چینو تصویر سازی شده است که با نظرات حرفه ای گروه طراحان عرفان ، افکت های مورد نیاز پس از چاپ بر روی آن قرار گرفته است تا جذابیت این گل را چند برابر کند.

اجرای بسته بندی های نفیس فله ای

با توجه به اینکه زعفران نگین صادراتی دارای قلم های بسیار بلند و درشتی است ، جهت صادرات و حمل و نقل آن در وزن های بالا باید از بسته بندی های مناسبی استفاده شود تا به زعفران آسیبی نرسد. گروه طراحان عرفان با توجه به این اصل ، بسته بندی های فله ای زعفران چینو را به گونه ای طراحی و اجرا کرده اند که بسته بندی جعبه آن علاوه بر لایه خارجی ، دارای یک نگهدارنده مقوایی داخلی است که برای حفاظت از زعفران و جلوگیری از خرد شدن آن ، داخل جعبه قرار گرفته است.
هم چنین ، به پیشنهاد مشاوران گروه طراحان عرفان ، بسته بندی های فله ای زعفران چینو در وزن های 500 و 200 گرمی جهت صادرات ارائه شده اند که دو وزن پر فروش در بازار جهانی زعفران هستند.
دو رنگ زیبای مشکی و بنفش ارغوانی روی این بسته بندی ها ، سبب چشم نوازی بیشتر این محصول نزد مخاطب می شوند و افکت طلاکوب به کاررفته روی لوگو و نام این برند ، جلوه این بسته بندی را افزایش می دهد.

نظر شما درباره طراحی  و اجرا بسته بندی زعفران چینو چیست؟ با ما در میان بگذارید.

نمونه کار های بیش  تر برند زعفران چینو را می توانید در پست های بعدی مشاهده کنید!  هم چنین برای مشاوره با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.