طراحی بسته بندی زعفران سرگل ، برند چینو

درباره برند زعفران چینو برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر زعفران ایرانی قرار داده است.  بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا به صورت اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ایده پردازی [...]
زعفران سرگل
طراحی بسته بندی
طراحی بسته بندی زعفران
package design
طراحی لوگو
شرکت طراحی

درباره برند زعفران چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر زعفران ایرانی قرار داده است.

 بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا به صورت اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ایده پردازی و طراحی شده اند. بسته بندی های سرگل برند زعفران چینو در کنار جذابیت بصری ، مناسب صادرات به نقاط مختلف جهان هستند.

طراحی ، ایده پردازی و اجرا بسته بندی سرگل زعفران چینو

بسته بندی های سرگل زعفران چینو در سه وزن پرفروش یک ، دو و پنج گرم به پیشنهاد مشاوران گروه طراحان عرفان اجرا شده اند. داخل این جعبه ها ، زعفران سرگل در ظرف پلی کریستالی قرار گرفته است که از زعفران نگهداری می کند. ظروف پلی کریستال ، در کنار حفاظت از زعفران ، مقرون به صرفه تر از دیگر بسته بندی ها هستند و امروزه در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب هستند. همچنین ، این بسته بندی ها قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست هستند.

تصویر سازی اختصاصی گل زعفران برای برند زعفران چینو

گل زعفران چاپ شده بر روی بسته بندی های این برند، به صورت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد برای برند زعفران چینو تصویر سازی شده است که با نظرات حرفه ای گروه طراحان عرفان ، افکت های مورد نیاز پس از چاپ بر روی آن قرار گرفته است تا جذابیت این گل را چند برابر کند.

از تکنیک های چاپ استفاده شده در طراحی این بسته بندی می توان به چاپ طلاکوب ، برجسته سازی و UV موضعی اشاره کنیم.

نظر شما درباره اجرا و طراحی بسته بندی های زعفران چینو چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

نمونه کار های بیش تر برند زعفران چینو را می توانید در پست های قبلی مشاهده کنید!

  هم چنین برای مشاوره با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.