طراحی بسته بندی زعفران شادیار

طراحی بسته بندی زعفران شادیار طراحی بسته بندی زعفران برند شادیار با استفاده از آخرین متد های طراحی گرافیک و بهترین متریال بسته بندی توسط گروه طراحان عرفان اجرا شده است. در بسته بندی محصولات شادیار از نقش گل زعفران و افكت طلاکوب استفاده شده و ایجاد وجوه شکسته با طراحي تيغ و قالبي متفاوت [...]
طراحی بسته بندی زعفران شادیارطراحی بسته بندی زعفران پاکتی

طراحی بسته بندی زعفران شادیار

طراحی بسته بندی زعفران برند شادیار با استفاده از آخرین متد های طراحی گرافیک و بهترین متریال بسته بندی توسط گروه طراحان عرفان اجرا شده است.
در بسته بندی محصولات شادیار از نقش گل زعفران و افكت طلاکوب استفاده شده و ایجاد وجوه شکسته با طراحي تيغ و قالبي متفاوت به تمایز این محصول نسبت به محصولات مشابه کمک شایانی کرده است.
یکی از چالشهای موجود در طراحی بسته بندی زعفران شادیار که از طرف کارفرما مشخص گردیده بود، دیده شدن زعفران در داخل پکیجینگ بود که تیم طراحی ملزم بودند بسته هایی در وزنهای مختلف و طراحی تیغهای مختلف با پنجره انجام میدادند .
با توجه به اینکه زعفران ارزشمندترین ادویه در جهان می باشد و بهترین و مرغوبترین زعفران نیز در ایران کاشت و برداشت می شود لذا در سالهای اخیر با توجه به حمایت از صادرکنندگان زعفران و همچنین کشاورزانِ مشغول دراین صنعت و شیب صعودی تقاضا از طرف بازارهای اروپایی و آمریکایی جهت زعفران با کیفیت و همچنین زعفران ارگانیک، تولید کنندگان و بازرگانان حرفه ای مربوط به زعفران، توجه بیشتری به صنعت طراحی و بسته بندی این محصول نشان داده و به دنبال مجموعه های حرفه ای و با تجربه می باشند. شرکت تجارت بین الملل نگاه سبز که به بیش از 20 کشور جهان صادرات محصولات مختلفی دارد با انتخاب مجموعه حرفه ای گروه طراحان عرفان به عنوان مشاور تبلیغاتی و همچنین طراح و مجری بسته بندی های زعفران خود، به صورت حرفه ای وارد صنعت تولید و فروش زعفران مرغوب ایرانی هم برای بازار داخل کشور و هم صادرات با برند شادیار گردید.