طراحی لوگو مبلمان شاکری

طراحی لوگو اسم طراحی لوگو ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ؛ اما اولین چالش طراحان ما در طراحی لوگو مبلمان شاکری  ، خوانا بودن نوشته "شاکری" بود. بنابراین گروه طراحان عرفان از همان ابتدا ایده ها و اتود های اولیه خود را بر روی خوانا بودن نوشته شاکری متمرکز کردند. نکته دیگر [...]
طراحی لوگو اسم
طراحی لوگو مبلمان شاکری
طراحی لوگو تایپوگرافی
logo design
طراحی لوگو

طراحی لوگو اسم

طراحی لوگو ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ؛ اما اولین چالش طراحان ما در طراحی لوگو مبلمان شاکری  ، خوانا بودن نوشته “شاکری” بود. بنابراین گروه طراحان عرفان از همان ابتدا ایده ها و اتود های اولیه خود را بر روی خوانا بودن نوشته شاکری متمرکز کردند.

نکته دیگر در طراحی لوگو ، ضخامت خطوط و فاصله بین خطوط است که بسیار اهمیت دارد. چون کم یا زیاد شدن فاصله ها و ضخامت های خطوط می تواند تاثیر بصری بسیار زیادی بر روی لوگو داشته باشد.

عنصر دیگری که برای طراحی لوگو بسیار مهم است ، سادگی آن است. طراحی لوگو این مجموعه در کنار اینکه ساده است ، اما زیبا و مینیمال است.

پالت رنگ در طراحی لوگو حرفه ای

در طراحی لوگو ، پالت رنگ مناسب یکی از تأثیرگذارترین گزینه هایی است که می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و به شما در جذب مشتری کمک کند.

گروه طراحان عرفان در تعیین هویت بصری لوگو مبلمان شاکری ،  با توجه به اینکه مبلمان شاکری مجموعه ای برای فروش مبلمان و اسباب مربوط به آن است ، تلاش کردند تا در طراحی لوگو اسم آن از رنگ هایی استفاده کنند که نشان دهنده حرفه این مجموعه باشد. بنابراین از رنگ زیبای قهوه ای که رنگ چوب است استفاده کردند.

در ایده پردازی و طراحی لوگو اسم مبلمان شاکری چه چیزی را بیشتر می پسندید؟

برای همکاری با گروه طراحان عرفان و دریافت مشاوره تخصصی کلیک کنید.