رد کردن لینک ها

طراحی لوگو برند توکلی

طراحی لوگو برند توکلی

طراحی لوگو اسم

از نکات و چالش هایی که در طراحی لوگو اسم توکلی با آن مواجه شدیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • طراحی لوگو اسم باید به روز باشد ولی با توجه به اینکه برند توکلی مجموعه ای با قدمت و با سابقه است، لوگو آن نباید بیش از حد مدرن طراحی شود.
  • نام توکلی باید خوانا و روان طراحی شود.
  • ایجاد یک هارمونی و همخوانی مناسب در ترکیب تایپوگرافی لوگو توکلی را رعایت کردیم.

با توجه به موارد ذکر شده، طراحان ما لوگو برند توکلی را با الهام از خط نسخ طراحی کردند. زیرا خط نسخ بسیار یکنواخت و یکدست است.

 از مهم ترین ویژگی هایی که سبب شد ما خط نسخ را برگزینیم، سادگی و خوانایی این خط است. همچنین بین حروف این خط انسجام و هماهنگی بین حروف وجود دارد که در طراحی نوشته توکلی این اتصال و یکنواختی به چشم میخورد.

تناسب بین حروف و ، ک ، ی به هارمونی زیباتر این طراحی کمک میکند.

طراحی لوگو حرفه ای و پالت رنگ

در طراحی لوگو، پالت رنگ بسیار اهمیت دارد ؛ زیرا انتخاب رنگ های جذاب و همزمان مرتبط، می تواند نگاه مصرف کنندگان را به خود جلب کند. برای ارتباط بین محصولات برند توکلی و طراحی لوگو اسم آن، از رنگ قرمز و سفید استفاده کردیم. رنگ قرمز نشان دهنده محصول با ارزش این برند یعنی زعفران است که در ترکیب با رنگ سفید همزمان ظاهری ساده و شیک پیدا کرده است.

طراحی لوگو تایپ

از آنجا که لوگو برای هر سازمانی به منزله هویت و شناسنامه آن سازمان محسوب می‌شود، در نتیجه طراحی لوگو بخش مهمی از هویت بصری است که برای هر کسب و کاری اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اینکه برند توکلی، برندی با سابقه و شناخته شده است، انتخاب لوگوتایپ بهترین انتخاب برای طراحی لوگو اسم این برند است.

طراحی مجدد لوگو

با توجه به نیاز نسل جدید و روی کار آمدن مدیران جدید این مجموعه ، طراحی مجدد و به روز کردن لوگو و تمامی بسته بندی های این برند در دستور کار ما قرار گرفت.

گروه طراحان عرفان افتخار دارد که در سال 1400 به عنوان مشاور و تیم طراحی این برند انتخاب گردید. اولین مرحله در طراحی مجدد لوگو توکلی، طراحی فارسی و انگلیسی نام این برند بود که در دستور کار قرار گرفت.

درباره برند توکلی

برند توکلی از باقدمت ترین برند های زعفران در ایران است و با بیش از 80 سال سابقه درخشان در صنعت زعفران فعالیت می کند. این برند با جلب اعتماد مشتریان و زوار مشهد در طی این سالها توانسته محبوبیت خوبی بین مصرف کنندگان خود بدست آورد.

نظر شما درباره طراحی لوگو اسم توکلی چیست؟

برای دیدن سایر نمونه کار های طراحی لوگو گروه طراحان عرفان کلیک کنید.

نمونه کارهای مرتبط