طراحی بسته بندی زعفران توکلی

بسته بندی زعفران توکلی بسته بندی پلی کریستال ، یکی از بهترین انواع بسته بندی زعفران است که علاوه بر جلوه و زیبایی، مقاومت خوبی هم دارد. با انتخاب بسته بندی پلی کریستال برای زعفران توکلی که ظاهری شفاف دارد ، تصویری چشم نواز از زعفران ایجاد کردیم که در کنار زیبایی ، اعتماد مشتریان […]

بسته بندی زعفران توکلیبسته بندی زعفران توکلی

بسته بندی پلی کریستال ، یکی از بهترین انواع بسته بندی زعفران است که علاوه بر جلوه و زیبایی، مقاومت خوبی هم دارد. با انتخاب بسته بندی پلی کریستال برای زعفران توکلی که ظاهری شفاف دارد ، تصویری چشم نواز از زعفران ایجاد کردیم که در کنار زیبایی ، اعتماد مشتریان را افزایش می دهد.

داخل این جعبه ها ، زعفران در ظرف پلی کریستالی قرار گرفته است که از زعفران سرگل نگهداری می کند. ظروف پلی کریستال ، در کنار حفاظت از زعفران ، مقرون به صرفه تر از دیگر بسته بندی ها  هستند و امروزه در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب هستند و به عنوان یکی از انواع بسته بندی لاکچری زعفران به حساب می آید.

طرح گل های زعفران چاپ شده بر روی بسته بندی های این برند، به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای برند زعفران توکلی تصویر سازی شده است که با نظرات حرفه ای طراحان ما ، افکت های مورد نیاز پس از چاپ بر روی آن قرار گرفته است تا جذابیت این گل را چند برابر کند.

از تکنیک های چاپ استفاده شده در طراحی این بسته بندی می توان به چاپ قرمزکوب ، برجسته سازی و UV موضعی اشاره کنیم که توانسته به زیبا تر شدن این بسته کمک شایانی داشته باشد.

با مشاوره  ما در بحث زعفران ، بسته بندی زعفران توکلی در چهار وزن پر فروش 1، 2 ، 3 و 5 گرمی که اجرا شده است.

این بسته بندی ها در دو رنگ مشکی و سفید اجرا شده اند که در ترکیب با رنگ قرمز ضمن دوچندان کردن جذابیت ظاهری این بسته ها ، به محصول ارزشمند زعفران اشاره دارند.

درباره برند توکلی

برند توکلی از باقدمت ترین برند های زعفران در ایران است و با بیش از 80 سال سابقه درخشان در صنعت زعفران فعالیت می کند. این برند با جلب اعتماد مشتریان و زوار مشهد در طی این سالها توانسته محبوبیت خوبی بین مصرف کنندگان خود بدست آورد. علاوه بر طراحی بسته بندی، طراحی لوگو این برند هم به گروه طراحان عرفان سپرده شده است.

در طراحی بسته بندی زعفران برند توکلی چه چیزی توجه شما را به خود جلب کرد؟ برایمان بنویسید.

برای دیدن دیگر نمونه کار های زعفران و دریافت مشاوره رایگان با گروه طراحان عرفان کلیک کنید.