Skip links

طراحی بسته بندی زعفران ویسکو

طراحی بسته بندی زعفران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا تاثیر مستقیمی بر سهم فروش شما در بازارهای داخلی و جهانی دارد. با توجه به کیفیت شناخته شده زعفران ایرانی در سطح جهانی یک پکجینگ حرفه ای و زیبا به شما کمک میکند تا در زمان کوتاه تری در بازارهدف این محصول شناخته شوید.
در ده های گذشته معمولا زعفران ایران به صورت فله ای از کشور خارج شده و در کشورهای اروپایی با برندهای معتبر و بسته های زیبا در کل دنیا عرضه میگردید. اما خوشبختانه در سال های اخیر بسیاری از تجار و کشاورزان صنعت زعفران داخل کشور به اهمیت صادرات محصولات خود پی برده اند و توجه خاصی به طراحی بسته بندی محصولات خود دارند. مطمئنا سرمایه گذاری در این حوزه، ارزش افزوده بسیار بالاتری نسبت به فروش فله ای زعفران دارد وهمچنین زعفران ایران را در جهان جایگاه بهتری قرار خواهد گرفت .
شرکت زعفران ویسکو نیز از مجموعه های جوان در صنعت بسته بندی  و فروش زعفران هستند که پکیج کامل طراحی لوگو و بسته های زعفران خود را به گروه طراحان عرفان محول کرده اند و با در نظر گرفتن جامعه هدف و نیازهای ایشان در کشور چین  طراحی زعفران ویسکو بدین صورت انجام شده است .

نمونه کارهای مرتبط