طراحی بسته بندی کرم بهداشتی یوستارت

طراحی بسته بندی کرم بهداشتی یوستارت از آنجایی که بسته بندی بخشی جدایی ناپذیر از برند آرایشی و بهداشتی است، بنابراین مهم است که بسته بندی شما با دیدگاه کلی برند شما مطابقت داشته باشد. در طراحی بسته بندی کرم بهداشتی یوستارت طرحی ساده و مینیمال انتخاب کردیم. سادگی طراحی بسته ‌بندی محصول، اغلب نشان […]

طراحی بسته بندی کرم بهداشتی
بسته بندی لوازم آرایشی
جعبه لوازم آرایشی
طراحی بسته بندی کرم بهداشتی

طراحی بسته بندی کرم بهداشتی یوستارت

از آنجایی که بسته بندی بخشی جدایی ناپذیر از برند آرایشی و بهداشتی است، بنابراین مهم است که بسته بندی شما با دیدگاه کلی برند شما مطابقت داشته باشد. در طراحی بسته بندی کرم بهداشتی یوستارت طرحی ساده و مینیمال انتخاب کردیم. سادگی طراحی بسته ‌بندی محصول، اغلب نشان ‌دهنده مواد طبیعی و ارگانیک است که اکثر مردم در محصولات مراقبت پوستی خود طرفدار آنها هستند.

در طراحی بسته بندی لوازم آرایشی، استفاده از رنگ های مختلف می تواند راه خوبی برای تمایز بین محصولات مختلف باشد، اما انتخاب یک رنگ می تواند به شما در ایجاد تصویر برند قوی کمک کند. در مورد این برند زیبایی، انتخاب رنگ طبیعی (نزدیک به رنگ پوست) نیز  بر این مفهوم تاکید می کند که تمرکز برند روی تولید مواد با کیفیت بالا به جای بسته بندی محصولات زرق و برق دار است.

طراحی جعبه آرایش و کرم بهداشتی

طراحی بسته بندی کرم بهداشتی با بسته بندی کلاسیک و طراحی مینیمال بسیار پر طرفدار و موفقیت آمیز است، زیرا در ذهن این ایده را بوجود می آورد که محصولات شما ارزش خرید دارند و برای متقاعد کردن مشتریان برای خرید آن، به کلمات و شعار های زیادی نیاز ندارید.

طرح های مینیمال بر لوگوی برند شما تاکید دارند، از فضا به شکلی خلاقانه استفاده می کنند و با تایپوگرافی ساده محصول را خاص می کنند.

پالت رنگ بسته بندی کرم

استفاده از ترکیب دو رنگ سفید و صورتی: بر اساس روانشناسی رنگ ها، رنگ صورتی احساس عشق ، زیبایی و زنانگی را بر می انگیزد و حس آرامش را به همراه دارد. رنگ سفید هم ظرافت و اوج مینیمالیسم و خالی از پیچیدگی است.

علاوه بر طراحی بسته بندی کرم بهداشتی، طراحی لوگو یوستارت هم بر عهده گروه طراحان عرفان بود که برای دیدن آن کلیک کنید.