طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعیم

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعیم تجربه در طی این سالها نشان داده است که اگر مصرف کنندگان بتوانند محصول را از نزدیک ببیند، بهتر می توانند به خرید آن اعتماد کنند و از کیفیت محصول مطمئن شوند. بنابراین، در بسته بندی پاکتی زعفران زعیم قسمتی شفاف بر روی آن قرار دادیم. با مشاوره و […]

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی
طراحی بسته بندی
بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران صادراتی
طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعیم

تجربه در طی این سالها نشان داده است که اگر مصرف کنندگان بتوانند محصول را از نزدیک ببیند، بهتر می توانند به خرید آن اعتماد کنند و از کیفیت محصول مطمئن شوند. بنابراین، در بسته بندی پاکتی زعفران زعیم قسمتی شفاف بر روی آن قرار دادیم.

با مشاوره و توصیه ما به برند زعیم، بسته های پاکتی این برند در دو وزن پر فروش یک و چهار گرمی اجرا شد.

پیروی از خطوط منبت به ما کمک کرد تا سبک اولیه این بسته بندی را شکل دهیم که ترکیب آن با یک تصویرسازی خاص این بسته بندی را بسیار ظریف کرده است. خدمات پس از چاپ تا حد زیادی حس حجم عالی و جلوه قفسه را تعیین می کند.

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعیم در دو مرحله بسته بندی پاکتی و بسته بندی هارد باکس صورت گرفت که می توانید در پست های بعدی آنرا مشاهده کنید.

 پالت رنگ در طراحی بسته بندی

برای بسته بندی پاکتی زعفران زعیم دو رنگ مشکی و سفید را انتخاب کردیم. علت این انتخاب، این بود که دو رنگ سفید و مشکی با رنگ طلایی و سرخ زعفران ترکیبی چشم نواز می سازد و لوکس بودن محصول درون آن، یعنی زعفران را حفظ می کند. چاپ طلاکوب و قرمزکوب جلوه بسیار زیبایی روی این رنگ ها دارد.

درباره برند زعفران زعیم

‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍برند زعیم از مجموعه هایی است که به کیفیت محصولات خود بسیار وفادار است. این برند با کشور های حاشیه خلیج فارس برای سالیان طولانی است که همکاری میکند و زعفران مرغوب ایرانی را به این کشور ها صادر می کند.

نظر شما درباره طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعیم چیست؟

برای دیدن نمونه کار های ما و تماس با مشاوران طراحان عرفان کلیک کنید.