طراحی بسته بندی زعفران زعیم

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعیم تجربه در طی این سالها نشان داده است که اگر مصرف کنندگان بتوانند محصول را از نزدیک ببیند، بهتر می توانند به خرید آن اعتماد کنند و از کیفیت محصول مطمئن شوند. بنابراین، در بسته بندی جعبه ای زعفران زعیم قسمتی شفاف بر روی آن قرار دادیم. با مشاوره […]

طراحی بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران در مشهد
طراحی بسته بندی زعفران امارات
طراحی بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی
طراحی بسته بندی زعفران آذین
بسته بندی زعفران آذین

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعیم

تجربه در طی این سالها نشان داده است که اگر مصرف کنندگان بتوانند محصول را از نزدیک ببیند، بهتر می توانند به خرید آن اعتماد کنند و از کیفیت محصول مطمئن شوند. بنابراین، در بسته بندی جعبه ای زعفران زعیم قسمتی شفاف بر روی آن قرار دادیم.

با مشاوره و توصیه ما به برند زعیم، بسته های پاکتی و هاردباکس این برند در دو وزن پر فروش یک و چهار گرمی اجرا شد که حاوی زعفران سوپر نگین است.

پیروی از خطوط منبت به ما کمک کرد تا سبک اولیه این بسته بندی را شکل دهیم که ترکیب آن با یک تصویرسازی خاص این بسته بندی را بسیار ظریف کرده است. خدمات پس از فروش تا حد زیادی حس حجم عالی و جلوه قفسه را تعیین می کند.

طراحی بسته بندی زعفران زعیم در دو مرحله بسته بندی پاکتی و بسته بندی هارد باکس صورت گرفت که می توانید در پست ها آنرا مشاهده کنید.

 پالت رنگ در طراحی بسته بندی

برای بسته بندی هارد باکس زعفران زعیم از رنگ طلایی استفاده کردیم. علت این انتخاب، این بود که ترکیب رنگ طلایی و مشکی با رنگ قرمز زعفران ترکیبی چشم نواز می سازد و لوکس بودن محصول درون آن، یعنی زعفران را حفظ می کند. همچنین، چاپ طلاکوب و قرمزکوب جلوه بسیار زیبایی روی این رنگ ها دارد. در کنار اینها، لوگو برند زعیم برجسته شده است تا به بولد شدن نام این برند کمک بیشتری کند.

درباره برند زعفران زعیم

‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍برند زعیم از مجموعه هایی است که به کیفیت محصولات خود بسیار وفادار است. این برند با کشور های حاشیه خلیج فارس برای سالیان طولانی است که همکاری میکند و زعفران مرغوب و ارگانیک ایران را به این کشور ها صادر می کند. از دیگر محصولات تولیدی این برند می توان به انواع زعفران و نبات نی دار اشاره کرد.

 

 

برای دیدن نمونه کار های ما و تماس با مشاوران طراحان عرفان کلیک کنید.