ایده پردازی، اجرا و طراحی بسته بندی زعفران زمانیان

طراحی بسته بندی پاکتی زعفران بسته بندی پاکتی زعفران یکی از محبوب ترین گزینه ها هنگام سفارش طراحی بسته بندی است. چون این پاکت ها جمع و جور تر و ارزانتر از سایر بسته بندی ها هستند و فضای کمتری را اشغال می کنند. معمولا قسمتی از پاکت ها شفاف و قابل دیدن هستند تا […]

بسته بندی پاکتی زعفران
بسته بندی زعفران پاکتی
بسته بندی زعفران پاکتی
بسته بندی زعفران پاکتی
بسته بندی زعفران پاکتی
بسته بندی زعفران پاکتی
طراحی بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی پاکتی زعفران

بسته بندی پاکتی زعفران یکی از محبوب ترین گزینه ها هنگام سفارش طراحی بسته بندی است. چون این پاکت ها جمع و جور تر و ارزانتر از سایر بسته بندی ها هستند و فضای کمتری را اشغال می کنند. معمولا قسمتی از پاکت ها شفاف و قابل دیدن هستند تا اعتماد و نظر مشتری را بهتر جلب کنند. بنابراین، ما هم در طراحی بسته بندی پاکتی زعفران زمانیان این پنجره را در پشت محصول قرار دادیم تا هم زیبایی روی بسته بندی حفظ شود و هم بخشی از محصول برای خریدار قابل مشاهده باشد. رشته‌های زعفران در داخل یک بسته‌بندی پلاستیکی درون این پاکت ها قرار می گیرند.

طراحی بسته بندی پاکتی زعفران باید ویژگی های زعفران یعنی عطر و بو، طعم و مزه را برای طولانی مدت حفظ کند و همزمان قیمت مناسب، جذابیت و امکان چاپ روی آنرا داشته باشد. در طراحی پاکت زعفران برند زمانیان به این نکته توجه کردیم.

خدمات پس از چاپ مورد استفاده در طراحی این پاکت ها شامل: چاپ طلاکوب و برجسته سازی

ما با برندهای زعفرانی زیادی همکاری کرده ایم اما نقاط مشترک همه ی آنها این بود که ترجیح می دهند چاپ مورد نظر خود را بر روی محصول داشته باشند و بصورت سفارشی طراحی برای آنها انجام دهیم.  چون این کار باعث افزایش فروش و شناخته شدن برند می شود. بسته بندی پاکتی زعفران امکان چاپ و طرح های متنوع را برای سفارش دهنده فراهم میکند و نتیجه کار بسیار با کیفیت است و می توانید خدمات پس از چاپ و تصاویر را با وضوح بالا روی آن چاپ کنیم.

بنابراین از دلایل دیگر انتخاب بسته بندی پاکتی پر جزئیات بودن و ظرافت طراحی آن بود.

پالت رنگ بسته بندی

می توانیم بگوییم رنگ ها مهم ترین قسمت یک بسته بندی هستند. هر رنگ تاثیر روانشناسی خاص خود را روی افراد می گذارند. برای این بسته بندی ها از ترکیب رنگ سفید، طلایی و بنفش استفاده کردیم. در روانشناسی رنگ ها، رنگ طلایی نشانه ثروت، اعتبار و موفقیت است. رنگ قرمز هم نشانه شور و اشتیاق است. همچنین، گل زعفران برای جلوه و جذابیت بیشتر  در مرکز بسته بندی قرار گرفته است.

قیمت بسته بندی پاکتی زعفران

تعیین قیمت طراحی بسته بندی پاکتی زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله: جنس متریال و کاغذ، ابعاد بسته بندی، خدمات پس از چاپ و …

بنابراین برای تعیین قیمت طراحی بسته بندی پاکتی زعفران با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنیم.