طراحی بسته بندی زعفران زرلاوین

طراحی بسته بندی زعفران در طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زرلاوین سعی کردیم تا طرحی متفاوت نسبت به سایر رقبا در مارکت ارائه دهیم. بسته بندی زعفران زرلاوین ترکیبی از بسته بندی کریستالی و جعبه ای است که این جعبه در کنار زیبایی، از محصول زعفران حفاظت می کند. همچنین طراحی آن به گونه ای [...]
طراحی بسته بندی زعفران صادراتیسفارش بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران

در طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زرلاوین سعی کردیم تا طرحی متفاوت نسبت به سایر رقبا در مارکت ارائه دهیم.

بسته بندی زعفران زرلاوین ترکیبی از بسته بندی کریستالی و جعبه ای است که این جعبه در کنار زیبایی، از محصول زعفران حفاظت می کند. همچنین طراحی آن به گونه ای انجام شده است که علاوه بر مصارف خانگی، به عنوان جعبه هدیه هم میتواند استفاده شود.

 

بسته بندی زعفران صادراتی

افکتهای پس از چاپ مثل یووی موضعی یا برجسته سازی قسمت هایی از طرح بسته بندی ، توانسته به زیبا تر شدن این بسته کمک شایانی داشته باشد.

گروه طراحان عرفان با ترکیب دو رنگ سفید و بنفش ارغوانی در بسته بندی های زعفران زرلاوین ، جلوه ای زیبا و همزمان مینیمال و چشم نواز به این بسته بندی ها داده اند.

نقش گل های روی جعبه و رنگ جعبه به ماهیت محصول زعفران اشاره دارند.

همچنین قرار گیری لوگو و نام برند زرلاوین در مرکز بسته بندی، سبب بولد شدن نام این برند می شود و به بیشتر شناخته تر شدن آن کمک میکند.

اگر از ایده این طراحی بسته بندی زعفران خوشتان امده پیشنهاد می کنیم به دیگر نمونه کار های وب سایت گروه طراحان عرفان سر بزنید.

درباره زعفران زرلاوین

برند زعفران زرلاوین به عنوان یک مجموعه تازه تاسیس در بحث بسته بندی صادرات زعفران درجه یک ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده است. بیشتر هدف صادرات زرلاوین متمرکز بر روی کشور چین است.

گروه طراحان عرفان با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی جهت صادرات محصول زعفران ، در پیشنهاد نوع بسته بندی و وزن های پر فروش در بازار اروپا و گرفتن مجوز های مورد نیاز جهت صادرات زعفران با برند زعفران زرلاوین همکاری کرده است.

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.

هم چنین برای دیدن نمونه کار های بیشتر گروه طراحان عرفان کلیک کنید.