طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زرلاوین

بسته بندی زعفران صادراتی ایده استفاده از بسته بندی پاکتی ، یکی از مقرون به صرفه ترین ایده های بسته بندی زعفران محسوب می شود. اما یکی از چالش های طراحی بسته بندی پاکتی برای بسته بندی زعفران صادراتی برند زرلاوین ، دو قسمتی بودن کاور و پاکت داخلی آن می باشد که به عنوان [...]
بسته بندی زعفران

زیباترین بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران صادراتی

ایده استفاده از بسته بندی پاکتی ، یکی از مقرون به صرفه ترین ایده های بسته بندی زعفران محسوب می شود. اما یکی از چالش های طراحی بسته بندی پاکتی برای بسته بندی زعفران صادراتی برند زرلاوین ، دو قسمتی بودن کاور و پاکت داخلی آن می باشد که به عنوان یک بسته بندی پاکت صادراتی بسیار زیبا و متفاوت نسبت به سایر رقبا است.

گروه طراحان عرفان با ترکیب دو رنگ زیبای طلایی و مشکی در بسته بندی های زعفران زرلاوین ، جلوه ای زیبا و همزمان مینیمال و چشم نواز به این بسته بندی ها داده اند.

رنگ مشکی و طلایی بر لوکس بودن و ارزشمند بودن محصول زعفران تاکید می کند.

همچنین افکتهای پس از چاپ مثل یووی موضعی یا برجسته سازی قسمت هایی از طرح بسته بندی ، توانسته به زیبا تر شدن این بسته کمک شایانی داشته باشد.

درباره زعفران زرلاوین

برند زعفران زرلاوین به عنوان یک مجموعه تازه تاسیس در بحث بسته بندی صادرات زعفران درجه یک ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده است. بیشتر هدف صادرات زرلاوین متمرکز بر روی کشور چین است.

گروه طراحان عرفان با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی جهت صادرات محصول زعفران ، در پیشنهاد نوع بسته بندی و وزن های پر فروش در بازار اروپا و گرفتن مجوز های مورد نیاز جهت صادرات زعفران با برند زعفران زرلاوین همکاری کرده است.

در طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زرلاوین چه چیزی توجه شما را جلب کرد؟

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.

هم چنین برای دیدن نمونه کار های بیشتر گروه طراحان عرفان کلیک کنید.