طراحی لوگو زعفران زرنواز

طراحی لوگو اسم یا برند شخصی چیست؟ لوگو اسم معمولا یک لوگو نوشتاری است که یک برند یا شخص خاصی را ارائه میدهد. در اینجا ما برای برند زرنواز که در کنار فروش حضوری زعفران، زرشک، ادویه و … وب سایت فروشگاهی هم دارد، طراحی لوگو اسم انجام دادیم. در کنار نوشته فارسی، نام این […]

طراحی لوگو اسم
طراحی لوگو اسم
طراحی لوگو اسم
طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای
طراحی لوگو اسم
طراحی لوگو اسم

طراحی لوگو اسم یا برند شخصی چیست؟

لوگو اسم معمولا یک لوگو نوشتاری است که یک برند یا شخص خاصی را ارائه میدهد. در اینجا ما برای برند زرنواز که در کنار فروش حضوری زعفران، زرشک، ادویه و … وب سایت فروشگاهی هم دارد، طراحی لوگو اسم انجام دادیم. در کنار نوشته فارسی، نام این برند را به زبان انگلیسی پایین آن قرار دادیم و در بالای لوگو نشان گل زعفران که بیزنس اصلی این برند است، وجود دارد.

از مزایا دو زبانه بودن لوگو این است که حروف کپیتال انگلیسی کاملاً منسجم‌اند و کادر مستطیل می‌سازند که جلوه بهتری به طراحی لوگو اسم می دهد.

طراحی لوگو و پالت رنگ

در طراحی لوگو از تمام رنگ‌ها می‌توان استفاده کرد و ممنوعیتی برای استفاده از رنگ خاصی عملا وجود ندارد. اما باید توجه داشته باشیم که هر رنگی که انتخاب می کنید باید با کسب و کار شما، مخاطبان هدف و نوع خدمات برند و طراحی لوگو اسمی که انجام دادید مرتبط باشد. برای طراحی لوگو اسم برند زرنواز، ما رنگ قرمز  و طلایی را انتخاب کردیم. ترکیب این دو رنگ علاوه بر جلوه لوکس و با ارزش بودن محصولات این برند، به رنگ زعفران که سرخ است هم اشاره دارد.

در روانشناسی رنگ ها، رنگ طلایی نشانه ثروت، اعتبار و موفقیت است. رنگ قر مز هم نشانه شور و اشتیاق است.

برای دیدن طراحی لوگو زعفران کلیک کنید.