طراحی بسته بندی صابون

دسته بندی :

 طراحی بسته بندی صابون

طراحی بسته بندی صابون بدلیل رعایت نکات بهداشتی آن بسیار مهم است.  یعنی باید بسته بندی صابون به گونه ای باشد که هم از آن در برابر ضربه محافظت کند و هم زیبا و جذاب باشد و مخاطب را به خود جذب کند.

طراحی بسته بندی صابون ممکن است فرآیندی ساده به نظر برسد، اما برای اطمینان از اینکه محصولات شما در چه شرایطی به دست مشتریان می رسند باید به چند نکته توجه کنید. قطعا هیچ خریداری از مواجه شدن با صابون خرد شده خوشحال نمی شود.

انواع طراحی بسته بندی صابون

بسته بندی صابون می تواند از جنس های مختلفی باشد، بسته بندی سلفونی، بسته بندی مقوایی یا حتی انواع کاغذ مانند کرافت.

طراحی بسته بندی صابون

بسته بندی مقوایی صابون

بسته بندی مقوایی یکی از پر طرفدار ترین بسته بندی ها برای صابون است. این نوع بسته بندی در بازار بسیار رایج است. بسته بندی صابون  بسته بندی مقوایی صابون هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده بسیار راحت و آسان هستند. از مزایا آن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • محافظت از محصول
  • حمل و نقل آسان بدلیل سبک بودن
  • طراحی بسته بندی متنوع
  • تنوع در خدمات پس از چاپ

طراحی لیبل صابون

طراحی لیبل صابون یکی دیگر از انواع طراحی بسته بندی صابون است. این مورد بیشتر برای صابون های دست ساز یا لیمیتد ادیشن و سفارشی مناسب است. وقتی یک صابون جامد دارید، لزوماً نیازی به بسته ‌بندی آن در یک جعبه یا پکیج کامل ندارید. میتوانید روی لیبل صابون که از جنس مقوا یا روکش سلفون است، لوگو و هرگونه اطلاعات مربوطه را چاپ کنید و در عین حال حس متفاوتی را به خریدار می دهد. چون وقتی صابون را از قفسه بیرون می آورد می تواند آنرا لمس و بو کند. گاهی اوقات، این بوییدن چیزی است که باعث فروش شما می‌شود. بنابراین اگر صابون شما بوی خاص و بسیار خوبی دارد، این گزینه برای شما عالی است.

همچنین این نوع بسته بندی با محیط زیست هم سازگاری بیشتری دارد.

طراحی بسته بندی صابون

جعبه صابون

جعبه های صابون انواع مختلفی دارند. جعبه صابون کادویی یا لوکس، جعبه مینمال و ساده،

جعبه لوکس صابون با استفاده از خدمات پس از چاپ مانند طلاکوب، چاپ برجسته، یو وی موضعی، نقره کوب و … جلوه بیشتری پیدا می کند.

طراحی بسته بندی صابون

جعبه مینیمال و ساده

با ایده های ساده بسته بندی صابون که جسورانه هستند و هر مشتری را تحت تاثیر قرار می دهند. برای طراحی بسته بندی مینیمال صابون پیشنهاد می کنیم که از نماد های کوچک و ساده و فونت‌ هایی که به راحتی قابل خواندن هستند، استفاده کنید. برای سفارش طراحی بسته بندی صابون با گروه طراحان عرفان کلیک کنید تا طراحان ما با مشاوره رایگان شما را راهنمایی کنند.

بسته بندی صابون مایع

همه بسته بندی های صابون داخل جعبه یا سلفون قرار نمیگیرند.  برای صابون های مایع که خیلی هم پر مصرف هستند، معمولا از بطری استفاده می شود. از مزایا این بطری ها این است که می توانند دوباره استفاده شوند و به سلامت محیط زیست کمک می کنند. بسته بندی صابون مایع می تواند از رنگ و رایحه آن الهام بگیرد تا هارمونی زیباتری بوجود بیاورد.

طراحی بسته بندی صابون

 اطلاعات روی بسته بندی صابون

پس از انتخاب جعبه و بسته بندی، باید به نکات روی آن در طراحی بسته بندی صابون توجه کنید.

لوگو: لوگوی برند شما باید روی بسته بندی صابون قرار گیرد تا محصول شما را از رقبا متمایز کند. همراه با لوگو، باید نام کسب و کار و اطلاعاتی مانند آدرس کارخانه، وب سایت و شماره تلفن درج شود.

اطلاعات محصول: مواد تشکیل دهنده، نحوه استفاده و شرایط نگهداری باید روی بسته بندی قرار گیرد.

هزینه طراحی بسته بندی صابون چقدر است؟

اینکه چه نوع بسته بندی یا ظرفی برای بسته بندی صابون برندتان انتخاب می کنید ، در قیمت آن تاثیر دارد. نوع و جنس بسته بندی، تعداد تیراژ و طراحی مورد دلخواه عوامل تاثیرگذاری بر روی قیمت آن هستند. بسته به عرضه این محصول در مارکت داخلی یا بین المللی ، نوع بسته بندی شما و هزینه آن می تواند متفاوت باشد. برای دریافت آخرین قیمت طراحی بسته بندی صابون کلیک کنید.

 

چرا گروه طراحان عرفان؟

14 سال پیش که گروه طراحان عرفان شروع فعالیت خود را آغاز نمود ، یکی از مهمترین اصولی که سرلوحه خود قرار داد ، داشتن صداقت و رفاقت با مشتریهای خود بود.

ما در گروه طراحان عرفان تجارت نمی کنیم! بلکه رفاقت می کنیم.

تمام مشتریان ما در طول این سالها تبدیل به بهترین دوستان ما شدند و تنها دلیل این صمیمیت و رفاقت ، داشتن صداقت در کار و دلسوزانه کار کردن ما برای مشتریان بوده است.

ما اعتقاد داریم که در جایگاه شغلی بسیار حساسی قرار گرفته ایم. به واقع و به تجربه مشاهده کردیم که در طی فعالیت این سالها ، یک مشاوره یا یک طرح خوب گرافیکی در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو و … چقدر توانسته است در فروش محصولات و زندگی یک کارآفرین و کارفرما تاثیر مثبت داشته باشد و چه افراد زیادی بابت این موفقیت مشغول به کار شده اند. پس ما به عنوان یک مجموعه تخصصی گرافیک در صنعت طراحی بسته بندی ایران  و همچنین مشاوره تبلیغاتی شغل بسیار حساسی داریم.

پس از گذشت چهارده سال از عمر گروه طراحان ، حالا با کوله باری از تجربیات بسیار ارزشمند در این مسیر حساس ، در قله تجربه و تخصص قرار داریم و با قدرت با مشتریان که قصد ورود به صنعت یا هر شغل دیگری دارند ، اعلام می کنیم که ما در کنارتان با صداقت و دلسوزی نسبت به سرمایه شما و کلی تجربه ارزشمند قرار داریم و شما نگران چیزی در این زمینه نباشید. هر طرح ، بسته بندی یا هر مورد تبلیغاتی که در این مجموعه خلق و ارائه می گردد ، نتیجه یک کار تیمی و دلی می باشد که زیر نظر جوانان متخصص و با وجدان این سرزمین بوجود آمده است.

در حال حاضر تعداد مشتریانی که از صفر با گروه طراحان عرفان شروع به فعالیت کرده اند به بیش از 115 برند رسیده است که بالغ بر 40 مورد از این تعداد در خارج از ایران می باشند. ما افتخار می کنیم که مشتریانی از اروپا ، آمریکا و کشور های شرق آسیا با ما همکاری دارند و از این همکاری ابراز رضایت می نمایند.

با اطمینان و صداقت کامل در کنار مشتریان قدیمی و جدید ایستاده ایم و خود را موظف به حفظ سرمایه های مادی ، زمانی و معنوی آنها می دانیم و با این رویکرد توانسته ایم پس از 14 سال فعالیت در اقتصاد متلاطم ایران ، همچنان پابرجا و با قدرت حضور داشته باشیم.

 

گروه طراحان عرفان بیش از 14 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو، هویت بصری و … دارد. ما تاکنون بیشتر از 90 پروژه طراحی بسته بندی داشته ایم که تمامی آنها را می توانید در صفحه نمونه کار های ما مشاهده کنید.