هزینه طراحی وب سایت

دسته بندی :

راهنمای کامل قیمت وب سایت : طراحی وب سایت چقدر هزینه می برد؟

وب سایت شما مهمترین ابزار فروش و بازاریابی شما است. بسیاری از شرکت ها برای کسب و کار خود وب سایتی ساخته اند و سرمایه گذاری بلند مدتی برای این سایت کرده اند. اما تنها ساخت وب سایت مهم نیست و عوامل دیگری مانند طراحی سایت نقش اصلی در موفقیت آن و کسب و کارتان دارد.
تصور کنید که با شریک تجاری جدیدی ملاقات کرده اید و همه چیز عالی به نظر می رسد. آنها شما را برای بستن قرار داد به دفتر خود دعوت می کنند اما هنگامی به دفتر آنها می روید، با محیطی نامرتب و بهم ریخته مواجه می شوید. قطعا درباره شراکت خود با آنها دچار تردید می شوید ، درست است؟ خب ، این دقیقا همان حسی است که کاربران ، مشتریان و سرمایه گذاران هنگام ورود به یک وب سایت نامناسب با آن مواجه می شوند. اما قیمت وب سایت چقدر است؟
با توجه به اینکه 75% کاربران ، اعتبار یک شرکت را با طراحی وب سایت آن شرکت می سنجند ، هزینه کردن و سرمایه گذاری برای وب سایت بیش تر مواقع جواب می دهد. در این مقاله ، بطور کامل و شفاف درباره قیمت وب سایت و عوامل موثر بر آن صحبت خواهیم کرد. پس هر سوال و نظری داشتید در قسمت نظرات برایمان بنویسید و اگر این مقاله برایتان مفید بود ، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید !
در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

1- نحوه قیمت گذاری طراحی وب سایت چگونه است؟
2- برآورد قیمت وب سایت چگونه است؟
• طراحی وب سایت با هزینه کم
• طراحی وب سایت با هزینه متوسط
• طراحی وب سایت با هزینه بالا
3- چرا قیمت وب سایت زیاد است؟
4- قیمت وب سایت  وردپرس چقدر است؟
5- هزینه طراحی سایت Php

هزینه طراحی وب سایت

 نحوه قیمت گذاری طراحی وب سایت چگونه است؟

“عوامل مختلفی بر هزینه های طراحی یک وب سایت تاثیر می گذارند. مانند سبک و نوع وب سایت ، اندازه آن و ویژگی های عملکردی یک وب سایت.”

قیمت وب سایت به عوامل گوناگونی بستگی دارد ؛ اما نکته ای که مهم است این است که بدانیم طراحی وب سایت کار ارزان قیمتی نیست و برای داشتن سایتی با طراحی خوب باید هزینه کنید. ولی لزوما هر کار پر هزینه ای با کیفیت نیست.
ظاهر وب سایت تاثیر زیادی در هزینه آن ندارد. بلکه عملکرد یک وب سایت است که تعیین کننده ارزش و قیمت واقعی آن است. همیشه سایت هایی با ظاهر زیبا عملکرد خوبی ندارند. بنابراین فریب سایت هایی با گرافیک زیبا را نخورید و تمرکز خود را روی عملکرد وب سایت بگذارید.
طراحی وب ، چندین شاخه مختلف را در بر می گیرد. برای نمونه:
طراحی رابط کاربر (UI): به میزان برقراری ارتباط با کاربر از طریق تصاویر مانند عکس ها ، طرح های رنگی ، دکمه ها ، آیکون ها و تایپوگرافی و … گفته می شود.
طراحی تجربه کاربر (UX) : به تجربه و احساس کاربر هنگام استفاده از سایت مربوط می شود.

برآورد قیمت وب سایت چگونه است؟

“شروع قیمت طراحی وب سایت در سال 1400 از 1 میلیون تومان به بالا است.”

این قیمت ، پایین ترین قیمت ممکن است و به شرکت طراحی  سایت و یا طراحی که با آن کار میکنید و هم چنین به نوع وب سایتی که سفارش می دهید ، بستگی دارد. برای مثال ، شروع قیمت وب سایت فروشگاهی از 8 میلیون تومان است و بسته به اینکه این وب سایت معمولی است یا پیشرفته ممکن است تعرفه آن تا 20 میلیون تومان هم برسد.
البته این قیمت ها بسیار متغیر اند و بهترین راه برای فهمیدن قیمت دقیق تعرفه طراحی سایت ، مشاوره با طراحان وب و یا شرکت های طراحی وب سایت است. گروه طراحان عرفان علاوه بر داشتن تجربه بالا در زمینه طراحی بسته بندی و لوگو ، در طراحی وب سایت هم بسیار موفق عمل کرده اند و تعرفه های مناسبی را برای طراحی وب سایت های مختلف با بهترین عملکرد ، فراهم کرده اند که می توانید برای دریافت مشاوره کلیک کنید.

“شروع قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی معمولی یا پیشرفته از 8 تا 20 میلیون تومان متغیر است.”
در اینجا ، ما انواع روش های طراحی وب سایت را به سه دسته تقسیم کرده ایم: طراحی وب سایت ساده ، طراحی وب سایت شرکتی و طراحی وب سایت فروشگاهی

هزینه طراحی وب سایت ساده

برای اینکه وب سایت خود را به ساده ترین شکل ممکن آماده کنید ، می توانید از قالب ها و سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس ، جوملا ، دروپال و … استفاده کنید . اما همیشه کمک گرفتن از یک متخصص و یا طراح با سابقه پیشنهاد می شود. زیرا آن ها نکاتی را می دانند که شما نمی دانید و به جزئیاتی توجه می کنند که شما در نظر نگرفته اید. در بعضی موارد استفاده از همین سیستم ها و قالب های آماده ، زمان زیادی را از افراد غیر متخصص می گیرد. پس بهتر است کار را به افراد باتجربه بسپارید.

هزینه طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت با هزینه متوسط متداول ترین و پر استفاده ترین شیوه طراحی وب سایت است. با استخدام یک متخصص وب سایت ، شما می توانید سایتی با کیفیت متناسب با بودجه خود داشته باشید. متخصص وب سایت ممکن است زمان زیادی را صرف وب سایت شما کند ، اما نتیجه ای که در نهایت به دست می آید بسیار منحصر به فرد و خاص شما خواهد بود.
هزینه کار با یک طراح وب سایت بستگی به مهارت او دارد. طبیعتا تعرفه های طراح با سابقه ای که چندین سال است وب سایت طراحی می کند با کسی که تازه کار خود را شروع کرده است متفاوت است.

طراحی وب سایت فروشگاهی

با اینکه سفارش طراحی وب سایت به شرکت های طراحی سایت کمی هزینه بر است ، اما نتیجه نهایی کار با شرکت های طراحی بسیار قابل قبول خواهد بود. بر خلاف طراح های فریلنسر که ممکن است هر زمان ارتباط خود را با شما قطع کنند ، شما می توانید با خیال راحت به شرکت های طراحی وب سایت سفارش دهید. زیرا آن ها موقعیت مکانی مشخصی دارند و هزینه زیادی برای برند خود و شناخته شدن پرداخته اند. شرکت های طراحی وب سایت از تیم متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت تشکیل شده اند که کیفیت کار شما را تضمین می کنند.

چطور هزینه های طراحی وب سایت را کاهش دهیم؟

وقتی اینترنت تازه وارد دنیا شده بود ، افراد هنوز از اهمیت آن در کسب و کارشان بی خبر بودند و حاضر نبودند که هزینه زیادی برای وب سایت خود بپردازند. اما امروزه ارزش و اهمیت وب سایت برای همه کسب و کار ها روشن است و بسیاری از کار آفرینان ، نام تجاری کسب و کار خود را به دامنه سایت و آدرس URL سایت خود محدود می کنند.
بنابراین ، در ابتدای راه بسیار مهم است که شما با جست و جوی کامل طرح مورد نظر برای وب سایت خود را بیابید و بدانید که دقیقا چه محتوایی را می خواهید روی وب سایت خود قرار دهید. سپس با دیدن نمونه کار ها به طراح خود بگویید که چه انتظاراتی برای وب سایتتان دارید. هنگامیکه با فرد متخصصی کار کنید ، زمان شما کمتر از دست می رود و خیلی زود می توانید به آنچه مد نظرتان است ، برسید.

هزینه طراحی وب سایت با وردپرس چقدر است؟

هزینه طراحی وب سایت با وردپرس برخلاف طراحی سایت های ASP.NET اختصاصی ، ارزان تر است. زیرا در طراحی وب با وردپرس از یک سری قالب و سیستم مدیریت آماده استفاده می شود و نیازمند برنامه نویسی اختصاصی نیست. بنابراین هزینه کمتری دارد و طراح زمان کمتری را صرف آن می کند. هم چنین قابل ذکر است که وردپرس ، زیر ساخت کاملا قابل اعتمادی است که توسط شرکت های خیلی بزرگ مانند فیسبوک ، ناسا ، BMW و غیره استفاده می شود و امروزه حدود 35% از کل وب سایت ها بر پایه وردپرس است.

 هزینه طراحی سایت Php

PHP یک زبان برنامه نویسی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان برنامه نویسی به ویژه برای توسعه وب مناسب است و هم چنین می تواند در HTML قرار بگیرد. کار کردن با برنامه نویس php که در این زمینه تخصص دارد ، هزینه بر تر از ساخت وب سایت با قالب ها است. اما اگر می خواهید سرمایه گذاری بلند مدتی روی وب سایت خود کنید ، php گزینه بسیار خوبی است.
همانطور که پیش تر ذکر شد ، شما می توانید از قالب های آماده برای طراحی سایت خود استفاده کنید. طراحان و متخصصان به شما کمک می کنند که با استفاده از آن قالب های آماده ، وب سایتی منحصر به فرد بسازید. اما اگر می خواهید که وب سایتتان تماما شخصی سازی شده و خاص شما باشد ، می توانید با یک برنامه نویس Php برای داشتن طراحی سفارشی خود همکاری کنید.
“به طور کلی شروع قیمت طراحی سایت php از 5 میلیون تومان است. هزینه طراحی سایت php مانند سایت های وردپرس تعرفه مشخصی ندارد و هزینه آن را بر اساس امکاناتی که برای وب سایت شما طراحی می شود ، حساب می کنند.”