انواع خدمات طراحی گرافیک

دسته بندی :

گرافیک یک زبان واحد جهانی است که همه‌ی افراد می‌توانند آن را درک کنند. اکثر کسب و کارها از گرافیک برای ارتباط بین خود و مشتریان استفاده می کنند. ترجمه‌ی صحیح و به نمایش درآوردن پیام های تبلیغاتی و بازاریابی، هنری است که باید یک طراح گرافیک داشته باشد! نتایج طرح های گرافیکی هنگامی موثر هستند که طراح گرافیک خلاقیت و دانش بازار را همزمان داشته باشد در غیر این صورت تلاش های سازمان یا شرکت هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. امروز در مورد خدمات طراحی گرافیک توضیحاتی را به شما عزیزان می‌دهیم.

برای اجرای خدمات طراحی گرافیک باید 3 کار حتما انجام شود:

 • برنامه ریزی گرافیک
 • طراحی گرافیک
 • تولید خدمات گرافیکی

در فاز برنامه ریزی گرافیک با تکیه بر چهارچوب درخواست و نیازهای درخواست کننده خدمات طراحی گرافیک، ایده کلی پروژه در زمینه نحوه برخورد بصری با پروژه، قطع کار و یا ساختار اولیه پروژه ساخته و پرداخته می شود. بعد از این مرحله، پروژه ماهیت بصری پیدا می کند و پس از پرداخت ­های تکنیکی، نهایی می شود. در آخرین فاز یعنی تولید خدمات گرافیکی، بعد از نهایی شدن پروژه، طراحی گرافیکی برای ورود به مرحله چاپ نیاز به پردازش دارد که به علت وجود ظرافت های صنعت چاپ، بطور مشترک توسط متخصص چاپ و طراح گرافیک فرآیند تولید طرح گرافیکی انجام می­گیرد.

چه خدماتی شامل خدمات طراحی گرافیک می‌شود؟

طراحی لوگو یا نشانه

طراحی لوگو یا نشانه اولین قدم شروع کسب و کار است که ماهیت و شعار آن کسب و کار باید در آن دیده شود. برای این کار وقت و زمان زیادی معمولا نیاز است چون فرآیند بسیار مهمی برای کسب و کار است. لوگو ها به سه دسته لوگوتایپ، لوگوتصویری و لوگو ترکیبی تقسیم بندی می شوند.

طراحی لوگو داتیس
طراحی اوراق اداری

بعد از لوگو طراحی اوراق اداری یک کسب و کار شامل پاکت، کارت ویزیت، اسناد حسابداری، قبض دریافت و پرداخت، فاکتور و صورت حساب و … یکی از ضروری ترین اقدامات هر کسب و کار است.

خدمات طراحی گرافیک عرفان

 

طراحی بروشور و کاتولوگ

هر کسب و کار برای معرفی خود در همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، جلسات و … نیاز به بروشور یا کاتالوگ مخصوص به خود دارد. به هر میزان که این طراحی جذاب تر باشد، مخاطب علاقه بیشتری نسبت به خواندن کاتالوگ یا بروشور از خود نشان می دهد.

طراحی بیلبورد

بیلبوردهای شهری و بصورت کلی تبلیغات شهری هنگامی موثر واقع خواهند شد که طرح جذابی برای آن‌ها استفاده شده باشد. استفاده از یک طراح گرافیک حرفه ای در این زمینه کمک زیادی خواهد کرد.

طراحی بسته بندی

بسته بندی محصول یکی از مهم ترین خدمات طراحی گرافیک است که طراحی آن به تخصص و مهارت زیادی نیاز دارد. بسته بندی محصول از هنگام خرید مشتری در ویترین فروشگاه تا پس از آن هنگام استفاده از محصول همراه مخاطب خواهد بود به همین دلیل طراحی درست و اصولی آن اهمیت بالایی دارد.

خدمات طراحی گرافیک فقط به موارد بالا گفته نمی شود بلکه به موارد زیر هم طراحی گرافیک نیاز دارد:

 • طراحی انواع کارت ضمانت و گارانتی
 • طراحی فولدر تبلیغاتی
 • طراحی تراکت / فلایر تبلیغاتی
 • طراحی پوستر
 • طراحی آگهی تجاری
 • طراحی اینفوگرافیک
 • طراحی بدنه اتومبیل پخش / بدنه اتوبوس
 • و …

اگر نیاز به طراحی گرافیک دارید می توانید از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید
.