طراحی ست اداری بیورینت

چاپ ست اداری زعفران بیورینت  با توجه به این اصل که ست اداری اولین محتوایی است که از طرف یک برند به مخاطب ارائه می شود و به عبارتی نماینده هویت یک شرکت است، طراحی و چاپ ست اداری زعفران بیورینت را کاملا بر طبق هویت  سازمانی این برند انجام دادیم. هویت بصری برند زعفران […]

چاپ ست اداری
طراحی ست اداری
اوراق اداری
نمونه ست اداری

چاپ ست اداری زعفران بیورینت

 با توجه به این اصل که ست اداری اولین محتوایی است که از طرف یک برند به مخاطب ارائه می شود و به عبارتی نماینده هویت یک شرکت است، طراحی و چاپ ست اداری زعفران بیورینت را کاملا بر طبق هویت  سازمانی این برند انجام دادیم. هویت بصری برند زعفران بیورینت به طور اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ایده پردازی و اجرا شده است.  در طراحی اوراق و هویت بصری  زعفران بیورینت ، از اِلمان ها و نقش های به کار رفته در بسته بندی های زعفران این برند استفاده کرده  و این طراحی ها هماهنگ با هم و در یک راستا انجام شده اند.

همچنین، طراحی بسته بندی های دیگر محصولات بیورینت هم به ما سپرده شده است که می توانید در صفحه نمونه کار ها آنها را ببینید .

طراحی و چاپ ست اداری زعفران بیورینت شامل موارد زیر است:

  • سربرگ A4 و A5
  • برگه یادداشت
  • پاکت نامه

از آنجا که  از مهم ترین مرحله در طراحی هویت بصری، انتخاب رنگ های متناسب با نشان تجاری (لوگو) است ، طراحان ما از سه رنگ خاکستری، طلایی و سفید در طراحی اوراق برند بیورینت استفاده کردند که علاوه بر زیبایی بصری، باعث جذب مخاطب می شوند. .

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از مهمترین اجزاء ست اداری است. گروه طراحان عرفان برای طراحی کارت ویزیت زعفران بیورینت به رنگ های متناسب با بسته بندی های دیگر این برند توجه کرده اند. از ویژگی های این کارت ویزیت چاپ طلاکوب و استفاده از سلفون مخملی است که حس خوبی را به مخاطب می دهد.

طراحی ست اداری

ست اداری همان تشریفات کاغذی است که هر دفتر و شرکتی به آن نیاز دارد ؛ که شامل کارت ویزیت ، سربرگ و پاکت نامه است. هدف اصلی ست اداری ، زیبایی و هماهنگی اوراق اداری یک شرکت است. هم چنین ، ست اداری نماینده هویت یک شرکت است. برای مطالعه بیشتر می توانید وبلاگ “آنچه باید درمورد طراحی ست اداری بدانیم” را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش طراحی و چاپ ست اداری با ما تماس بگیرید.