طراحی لوگو زعفران دونودان

 طراحی لوگو زعفران دونودان طراحی لوگو زعفران دونودان را به درخواست این برند، بصورت دوزبانه طراحی و اجرا کردیم. طراحی لوگو دو زبانه، یک فرآیند هنری و حرفه‌ای است که هدف آن ایجاد هویت یکتا و شناخته‌ شده برای یک برند در دو فضای فرهنگی مختلف، فارسی و انگلیسی می‌باشد. این چالش طراحی نیاز به […]

طراحی لوگو زعفران
طراحی لوگو زعفران
طراحی لوگو زعفران
طراحی لوگو زعفران
طراحی لوگو زعفران
طراحی لوگو زعفران

 طراحی لوگو زعفران دونودان

طراحی لوگو زعفران دونودان را به درخواست این برند، بصورت دوزبانه طراحی و اجرا کردیم.

طراحی لوگو دو زبانه، یک فرآیند هنری و حرفه‌ای است که هدف آن ایجاد هویت یکتا و شناخته‌ شده برای یک برند در دو فضای فرهنگی مختلف، فارسی و انگلیسی می‌باشد. این چالش طراحی نیاز به توجه به جزئیات، حساسیت به زبان و فرهنگ و خلاقیت بالا دارد.

یکی از اصول اساسی در طراحی لوگو دو زبانه، ادغام هنر و الگوهای گرافیکی به گونه‌ای است که هر دو زبان در کنار یکدیگر قرار گیرند. استفاده از ترکیب حروف و نمادهای منحصر به فرد در هر زبان، امکان ایجاد هویت یکپارچه در هر دو فضای فرهنگی را فراهم می‌کند. که در لوگو زعفران دونودان آنرا رعایت کردیم.

در طراحی لوگو دو زبانه، انتخاب فونت مناسب با توجه به هر دو زبان، اهمیت زیادی دارد. فونت‌های خوانا و به هماهنگی با هویت برند، می‌توانند لوگو را جذاب و خوانا کنند. از آنجا که طراحی بسته بندی زعفران این برند، مینیمال بود، انتخاب فونت مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.

پالت رنگ لوگو

همچنین، رنگها نیز باید با دقت انتخاب شوند، به گونه‌ای که هماهنگی با فرهنگ‌ها و همچنین جلب توجه بازارهای هدف را فراهم کنند. رنگ مشکی لوگو زعفران دونودان روی بک گراند سفید بسته بندی آن، جلوه ای زیبا به بسته بندی و لوگو زعفران دونودان بخشیده است.

عناصر گرافیکی نیز در طراحی لوگو دو زبانه بسیار حیاتی هستند. استفاده از نمادها و آیکون‌ها که به فرهنگ هر دو زبان ارتباط دارند، می‌تواند به تشخیص و به یادسپاری برند کمک کند. این نمادها باید به گونه‌ای باشند که ارزش‌ها و اهداف برند را بازتاب دهند.

همچنین، حفظ تعادل در اندازه و ترکیب متن و گرافیک، از دیگر نکات اساسی در طراحی لوگو دو زبانه است. این تعادل باعث می‌شود تا لوگو به شکل هماهنگ و شگفت ‌انگیز ظاهر شود و به راحتی در هر دو فضای فرهنگی قابل فهم باشد.

هزینه طراحی لوگو

طراحی لوگو مانند دیگر بخش های طراحی گرافیک نیازمند تخصص، دانش و تجربه است که با ایده پردازی و خلاقیت و مشاوره با کارفرما طی روزهای متمادی انجام میشود و از مرحله ایده تا اجرا زیر نظر تیم طراحی پیش میرود. قیمت طراحی لوگو هر ساله توسط انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران تعیین میشود و شرکت های طراحی گرافیک موظفند برپایه تعرفه اعلام شده فعالیت کنند . شاید این قیمت گذاری برایتان جای سوال داشته باشد، اما طراحی لوگو صرفا به کشیدن یک تصویر یا تایپ ساده یک کلمه ختم نمیشود.

بنابراین بهتر است برای دریافت اطلاعات دقیق با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

نظر شما درباره لوگو زعفران دونودان چیست؟ برایمان بنویسید.

همچنین طراحی بسته بندی زعفران این برند توسط گروه طراحان عرفان طراحی و اجرا شده که می توانید در قسمت نمونه کار ها آنرا ببینید.