طراحی بسته بندی زعفران دونودان

 طراحی بسته بندی زعفران دونو دان طراحی بسته ‌بندی زعفران در حفظ کیفیت محصول، جلب توجه مشتریان و حفاظت از زعفران در طول مدت نگهداری اهمیت دارد. برای زعفران دونودان با مشورت و نظر صاحبان این برند، ما بسته بندی مینیمال را برای این زعفران طراحی و اجرا کردیم. در طراحی بسته ‌بندی مینیمال برای […]

طراحی بسته بندی زعفران دونودان
طراحی بسته بندی زعفران دونودان
طراحی بسته بندی زعفران دونودان
طراحی بسته بندی زعفران دونودان
طراحی بسته بندی زعفران دونودان

 طراحی بسته بندی زعفران دونو دان

طراحی بسته ‌بندی زعفران در حفظ کیفیت محصول، جلب توجه مشتریان و حفاظت از زعفران در طول مدت نگهداری اهمیت دارد. برای زعفران دونودان با مشورت و نظر صاحبان این برند، ما بسته بندی مینیمال را برای این زعفران طراحی و اجرا کردیم. در طراحی بسته ‌بندی مینیمال برای زعفران، اصول سادگی در حین زیبایی و حفاظت از خصوصیات محصول می‌بایست مد نظر قرار گیرد.

استفاده از رنگهای طبیعی و گرافیک ساده به طراحی این بسته بندی، یک حس زیبایی و مینیمالیستی بخش می‌دهد. انتخاب رنگ‌های سفید، طلایی و بنفش مورد استفاده می‌تواند به تازگی و ارزش زعفران اشاره کند. همچنین، عدم استفاده از تصاویر و متن های کوتاه با فونت ‌های ساده روی بسته بندی زعفران دونودان، توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند.

خدمات پس از چاپ مورد استفاده روی بسته بندی زعفران دونودان، چاپ طلاکوب و برجسته سازی قسمت هایی از متن است. همچنین پنجره ای پایین بسته بندی قرار گرفته است که مشتری می تواند به خوبی درون بسته بندی و زعفران را ببیند. این پنجره کمک می کند تا با دیدن زعفران و کیفیت آن، خریدار راحت تر اعتماد کند و محصول را بخرد.

هزینه طراحی بسته بندی زعفران چقدر است؟

زعفران محصولی با ارزش است. اینکه چه نوع بسته بندی یا ظرفی برای بسته بندی زعفران خود انتخاب می کنید ، در قیمت آن تاثیر دارد. بی شک هزینه بسته بندی پاکتی با بسته بندی هارد باکس یا جعبه هدیه زعفران متفاوت است. بسته به عرضه این محصول در مارکت داخلی یا بین المللی ، نوع بسته بندی شما و هزینه آن می تواند متفاوت باشد.

درباره برند دونودان

دونودان یک برند موفق در حوزه زعفران است که بیشتر محصولات خود را به صورت بین الملل صادرات میکند. در طراحی هویت بصری این محصول به منظور سهولت در شناخت این برند و استفاده از آن هم به صورت داخلی و هم بازار خارجی از لوگوتایپ به دو زبان استفاده نمودیم. علاوه بر این باید گفت که هویت این برند مینیمال است و به همین دلیل از دو رنگ بنفش پاستیلی و طلایی استفاده نمودیم تا در فضای طراحی مینیمال با رنگ های خنثی مانند سفید درخشش و جلوه متناسبی داشته باشد.

نظر شما درباره طراحی بسته بندی دونودان چیست؟ همچنین طراحی لوگو این برند هم به گروه طراحان عرفان سپرده شد که برای دیدن آن کلیک کنید.