طراحی ست اداری برند زعفران چینو

طراحی ست اداری به سفارش برند زعفران چینو گروه طراحان عرفان با توجه به این اصل که ست اداری اولین محتوایی است که از طرف یک برند به مخاطب ارائه می شود و به عبارتی نماینده هویت یک شرکت است ، ست اداری زعفران چینو را کاملا بر طبق هویت سازمانی این برند انجام داده [...]
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
طراحی اوراق اداری
طراحی کارت ویزیت
ست اداری

طراحی ست اداری به سفارش برند زعفران چینو

گروه طراحان عرفان با توجه به این اصل که ست اداری اولین محتوایی است که از طرف یک برند به مخاطب ارائه می شود و به عبارتی نماینده هویت یک شرکت است ، ست اداری زعفران چینو را کاملا بر طبق هویت سازمانی این برند انجام داده اند.

هویت بصری برند زعفران چینو به طور اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ایده پردازی و اجرا شده است. علاوه بر آن ، طراحی بسته بندی های دیگر محصولات چینو هم توسط گروه طراحان عرفان انجام شده است که می توانید در صفحه نمونه کار ها آنها را ببینید .

طراحان ما در طراحی اوراق و هویت بصری چینو ، از اِلمان ها و نقش های به کار رفته در بسته بندی های زعفران این برند استفاده کرده اند و این طراحی ها هماهنگ با هم و در یک راستا انجام شده اند.

ست اداری زعفران چینو شامل موارد زیر است:

    • کارت ویزیت
    • سربرگ A4 و A5
    • برگه یادداشت
    • پاکت نامه

از آنجا که مهم ترین مرحله در طراحی هویت بصری انتخاب رنگ های متناسب با نشان تجاری (لوگو) است ، طراحان ما از دو رنگ طلایی و سفید در طراحی اوراق برند چینو استفاده کردند که علاوه بر زیبایی بصری ، باعث جذب مخاطب می شوند. لوگوی برند چینو که گل زعفران است ، در سراسر اوراق اداری آن دیده می شود و یادآور محصولات زعفران و هویت این برند است.

طراحی منحصر به فرد کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از مهمترین اجزاء ست اداری است. گروه طراحان عرفان برای طراحی کارت ویزیت زعفران چینو به رنگ های متناسب با بسته بندی های دیگر این برند توجه کرده اند. از ویژگی های این کارت ویزیت چاپ طلاکوب و استفاده از سلفون مخملی است که حس خوبی را به مخاطب می دهد.

طراحی ست اداری

ست اداری همان تشریفات کاغذی است که هر دفتر و شرکتی به آن نیاز دارد ؛ که شامل کارت ویزیت ، سربرگ و پاکت نامه است. هدف اصلی ست اداری ، زیبایی و هماهنگی اوراق اداری یک شرکت است. هم چنین ، ست اداری نماینده هویت یک شرکت است. برای مطالعه بیشتر می توانید وبلاگ “آنچه باید درمورد طراحی ست اداری بدانیم” را مطالعه کنید.

درباره برند زعفران چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر و استراتژیک زعفران ایرانی قرار داده است. یکی از مزیت های   رقابتی این برند ، تولید و فرآوری زعفران ارگانیک دارای مجوزceres  آلمان است.

گروه طراحان عرفان مفتخر است که با بیش از 14 سال سابقه طراحی صد ها پروژه موفق در زمینه بسته بندی محصول، طراحی لوگو و هویت بصری با رضایتمندی بالا از مشتریان داخلی و خارجی خود دست یافته است. خدمات چاپ ما شامل چاپ روی قوطی فلزی ( برای محصولات زعفران) ، برجسته سازی ، چاپ طلاکوب ، قرمز کوب و … است. تیم ما با خلاقیت و رعایت اصول طراحی و چاپ ، طراحی های منحصر به فردی را برای برند های مختلف انجام داده است. برای همکاری و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید !

نظر شما درباره طراحی ست اداری برند چینو چیست؟ آنرا با ما به اشتراک بگذارید.