طراحی بسته بندی نبات زعفرانی زعیم

طراحی بسته بندی نبات زعیم از گذشته تا کنون، نبات از محصولاتی است که تاریخی ریشه دار در فرهنگ ما و جایگاه پرمصرفی در عادات غذایی ما دارد. نبات طبعی گرم دارد و از همان ابتدا برای درمان دل درد و سردی استفاده می شده است. استفاده از نبات در چندین سال اخیر علاوه بر […]

طراحی بسته بندی نبات
طراحی بسته بندی نبات
بسته بندی نبات زعفرانی
طراحی بسته بندی نبات
طراحی بسته بندی نبات

طراحی بسته بندی نبات زعیم

از گذشته تا کنون، نبات از محصولاتی است که تاریخی ریشه دار در فرهنگ ما و جایگاه پرمصرفی در عادات غذایی ما دارد. نبات طبعی گرم دارد و از همان ابتدا برای درمان دل درد و سردی استفاده می شده است. استفاده از نبات در چندین سال اخیر علاوه بر خانه ها،  در کافی شاپ ها و رستوران ها هم رونق گرفته است.

چرا طراحی بسته بندی نبات اهمیت دارد؟

طراحی بسته بندی نبات به شیوه قدیمی برند شما را از رقبا متمایز نمی سازد. بنابراین، جعبه های مقوایی ساده که همه از آنها استفاده می کنند انتخاب خوبی نیست. خلاقیت و تنوع در طراحی بسته بندی نبات قطعا روی فروش آن تاثیر به سزایی دارد.

به همین علت برای محصولی که مصرف آن غالبا در ایران رواج دارد و دارای صادرات پررونقی نیست، دیزاین ایرانی پسند با حال و هوای فرهنگ ایرانی ترتیب دادیم و در ادامه از پیچیدگی و فلسفه جزئیات آن کاستیم تا ارتباط راحتتری با مصرف کننده برقرار کند.

علاوه بر این، با درنظر گرفتن بسته بندی مجزا برای هر شاخه نبات، به جنبه هدیه و سوغاتی آن هم پرداخته ایم.

جنس جعبه صادراتی نبات

طراحی بسته بندی نبات باید به گونه ای باشد که هوا و رطوبت به آن نفوذ نکند و محصول را از آلودگی حفظ کند. بنابراین از بسته بندی پی وی سی شفاف استفاده کردیم که علاوه بر محافظت، از زیبایی ظاهری هم برخوردار است.

 

برای دیدن طراحی بسته بندی شکر پنیر، شربت زعفرانی و زعفران زعیم کلیک کنید.