طراحی بسته بندی کریستالی زعفران زمانیان

طراحی بسته بندی کریستالی زعفران زمانیان ظاهر بسته بندی یک محصول در دیده شدن و جذب مشتری بسیار مهم است. بسته بندی به عنوان پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده عمل می کند و نقش مهمی در تصمیم گیری مشتری برای خرید آن محصول دارد. تحقیقات نشان داده است که 70 درصد خریداران […]

طراحی بسته بندی کریستالی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران
بسته بندی زعفران
جعبه بسته بندی زعفران
طراحی جعبه زعفران
طراحی جعبه زعفران
طراحی جعبه زعفران
طراحی جعبه زعفران

طراحی بسته بندی کریستالی زعفران زمانیان

ظاهر بسته بندی یک محصول در دیده شدن و جذب مشتری بسیار مهم است. بسته بندی به عنوان پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده عمل می کند و نقش مهمی در تصمیم گیری مشتری برای خرید آن محصول دارد. تحقیقات نشان داده است که 70 درصد خریداران در زمان خرید تصمیم به انتخاب محصول می گیرند، بنابراین یک بسته بندی جذاب با رنگ و طرح مناسب می تواند از دیگر رقبا پیشی بگیرد.

بسته بندی زعفران باید به گونه ای طراحی شود که ضمن حفظ رنگ و عطر محصول، در نگاه اول برای مشتری جذاب باشد. بسته بندی کریستال زعفران در کنار زیبایی، از خواص زعفران یعنی عطر و طعم آن حفاظت می کند و بهتر از سایر بسته بندیهاست.

زعفران یکی از محصولات ارزشمند ایران است که به ویژه در بازار صادراتی جایگاه ویژه ای دارد، بنابراین بسته بندی آن باید خلاقانه و شکیل باشد. طراحی بسته بندی زعفران علاوه بر جذب مشتری، نقش محافظتی در برابر زعفران نیز دارد. زعفران باید در هنگام حمل، توزیع و انتقال به قفسه های فروشگاه در برابر ضربه، دما و رطوبت محافظت شود. یک طراحی بسته بندی استاندارد خواص و ویژگی های غذا را حفظ می کند. امروزه بسته بندی ها با رنگ، جنس و شکل محصول سازگاری دارند که باعث ایجاد ارتباط موثر با مشتری می شود.

شکل و طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی کریستال زعفران زمانیان دو مدل بسته بندی دارد. بسته بندی داخلی آن که ظرفی پلی کریستال است و زعفران داخل آن قرار می گیرد و بسته بندی بیرونی که از این ظرف محافظت می کند.

پالت رنگ بسته بندی

می توانیم بگوییم رنگ ها مهم ترین قسمت یک بسته بندی هستند. هر رنگ تاثیر روانشناسی خاص خود را روی افراد می گذارند. برای این بسته بندی ها از ترکیب رنگ سفید، طلایی و بنفش استفاده کردیم. در روانشناسی رنگ ها، رنگ طلایی نشانه ثروت، اعتبار و موفقیت است. رنگ قرمز هم نشانه شور و اشتیاق است. همچنین، گل زعفران برای جلوه و جذابیت بیشتر در مرکز بسته بندی قرار گرفته است.

رنگ ها نقش مهمی در بسته بندی دارند. رنگ از نظر روانی تأثیر قابل توجهی بر مخاطب دارد و در فرهنگ های مختلف معانی متفاوتی دارد. از دیدگاه زیبایی شناسی، مشتریان مجذوب بسته هایی با طرح های متنوع هستند.

قیمت  طراحی بسته بندی کریستالی زعفران

تعیین قیمت طراحی بسته بندی کریستالی زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله: جنس متریال و کاغذ، ابعاد بسته بندی، خدمات پس از چاپ و …

بنابراین برای تعیین قیمت طراحی بسته بندی کریستالی زعفران با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنیم.

همچنین علاوه بر طراحی بسته بندی کریستالی زعفران، طراحی زعفران پاکتی و طراحی لوگو برند زمانیان هم بر عهده گروه طراحان عرفان بوده است.