طراحی بسته بندی صادراتی زعفران زرنواز

طراحی بسته بندی زعفران حتما شما هم در فروشگاه محصولاتی را دیده اید که بسته بندی آنها زیبایی ظاهری چندانی نداشته است. وقتی این بسته بندی ها را می بینید چه احساسی دارید؟ باید بگوییم که شما تنها نیستید. مصرف کنندگان از نبود طراحی بسته بندی با کیفیت و زیبا در بازار ناراضی هستند. با […]

بسته بندی زعفران صادراتی
ظروف بسته بندی زعفران
بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران
بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران
بسته بندی زعفران
لوگو زعفران
انواع بسته بندی زعفران
ظرف بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران

حتما شما هم در فروشگاه محصولاتی را دیده اید که بسته بندی آنها زیبایی ظاهری چندانی نداشته است. وقتی این بسته بندی ها را می بینید چه احساسی دارید؟ باید بگوییم که شما تنها نیستید. مصرف کنندگان از نبود طراحی بسته بندی با کیفیت و زیبا در بازار ناراضی هستند. با اینکه فناوری دائما در حال تغییر است، اما طراحی بسته بندی ثابت می ماند. طراحی بسته بندی محصول شما اولین چیزی است که مشتری با آن ارتباط برقرار می کند و آنها را به خرید محصول شما ترغیب می کند. تک تک جزئیات طراحی بسته بندی محصول شما باید با دقت طراحی شود. ازجنس و نوع مواد ساخته شده گرفته تا رنگ و پترن آن.

زعفران همیشه با ارزش ترین ادویه بین ادویه ها بوده است. اما جدا از بو، رنگ و طعم عالی این ادویه، زعفران فواید زیادی برای سلامتی مانند عملکرد بهتر قلب، کمک به کاهش وزن، پیشگیری از سرطان و غیره نیز دارد.

جعبه و بسته بندی زعفران زرنواز

پس از تحقیق و بارش فکری کافی تصمیم گرفتیم که بسته بندی متفاوتی را برای برند زرنواز انتخاب کنیم. همیشه خریداران ترجیح میدهند تا قسمتی از محصول را از نزدیک ببینند تا بهتر بتوانند تصمیم بگیرند. بنابراین در بسته بندی زعفران زرنواز بخش زیای از شیشه زعفران قابل مشاهده است تا اعتماد خریداران را بیشتر جلب کند.

پس از جلب اعتماد، زمان آن رسیده بود که در واقع هویت بصری منحصر به فردی را نشان دهیم که در میان جمعیت برجسته شود. این زمانی بود که تصمیم گرفتیم از عناصری مانند الگوی بسته بندی استفاده کنیم که در رنگ قرمز و سفید اجرا شده است. رنگ قرمز به ادویه ارزشمند زعفران اشاره دارد. در نهایت هم سراغ خدمات پس از چاپ رفتیم که شامل قرمزکوب و طلاکوب است. داخل هر کدام از این بسته بندی ها، علاوه بر زعفران، محصولی از برند زرنواز به عنوان هدیه قرار گرفته است.

درباره برند زرنواز

زعفران زرنواز یک برند نوپا و خلاق در زمینه موادغذایی است. این برند از ابتدا اولین گام های برند خود را با گروه طراحان عرفان برداشته است. بسته بندی زرنواز در فرمی جدید و متفاوت جهت ایجاد تمایز ارایه شده است و ترکیب دو رنگ سفید و قرمز آن را چشم نواز و درعین حال قابل توجه و مرتبط با زعفران کرده است.

همچنین خدمات پس از چاپ مانند قرمزکوب، طلاکوب و یووی موضعی اعمال شده بر بسته بندی، درخشش کار را چند برابر کرده است و محصول را نفیس تر نشان میدهد. استفاده از طروف پلی کریستال علاوه بر بالانس وزنی و مقرون به صرفگی، کیفیت زعفران به کار رفته را به خوبی نشان میدهد و در جلب اعتماد مشتری بسیار موفق عمل میکند.

برند زرنواز علاوه بر زعفران، انواع خشکبار و ادویه ها را به فروش میرساند. طراحی لوگو زعفران این برند هم به گروه طراحان عرفان سپرده شد که برای دیدن آن کلیک کنید.