Packaging design
of saffron from
Afghanistan

از آنجا که در سالهای اخیر زعفران افغانستان بسیار مورد توجه دنیا قرار گرفته است، بنابراین اقتصاد این کشور نسبت به قبل رشد کرده و برند های این کشور بیش از پیش به هویت بصری برند خود توجه می کنند تا از رقبای داخلی و جهانی خود متمایز شوند.

گروه طراحان عرفان همواره تلاش کرده است تا طراحی لوگو و طراحی بسته بندی متفاوتی را برای انواع محصولات این کشور ایده پردازی و اجرا کند تا به شناخته تر شدن و متفاوت بودن آن کمک کند.

توجه به فرهنگ

طراحی خلاقانه

اصول طراحی

اهمیت طراحی

 

اهمیت طراحی بسته بندی زعفران افغانستان چیست؟

با توجه به رشد اقتصادی و افزایش صادرات زعفران افغانستان فرصتی مناسب برای این کشور بوجود آمده است که در زمینه تولید محصولات داخلی و صادرات و فروش آنها موفق تر شود. زعفران افغانستان بیشتر به صورت فله و عمده صادر می شود یا بفروش میرسد در صورتیکه طراحی بسته بندی زعفران افغانستان می تواند سبب سود و فروش بیشتر شود.

 

اصول طراحی بسته بندی زعفران از افغانستان

رعایت و توجه به چند اصل اساسی در طراحی بسته بندی زعفران افغانستان می تواند به برند شما کمک کند که نه تنها در میان رقبا خاص و متمایز شوید، بلکه موفقیت برند شما را هم تضمین می کند. طراحی بسته بندی زعفران افغانستان نیازمند آشنایی با فرهنگ و تاریخ این کشور است. برای صادرات باید از استاندارد های جهانی طراحی بسته بندی هم آگاه باشید. برای طراحی بسته بندی زعفران افغانستان باید دانش اولیه طراحی بسته بندی و اجرا و ایده پردازی آنرا دانست.

 

طراحی بسته بندی خلاقانه

یکی از رمز های موفقیت در طراحی بسته بندی زعفران افغانستان، داشتن خلاقیت در طراحی بسته بندی است. بسته بندی خلاقانه باعث تمایز محصولات در قفسه فروشگاه ها میشود و شانس خرید و موفقیت محصول را بیشتر می کند. برای طراحی بسته بندی زعفران افغانستان باید به جزئیاتی که نقش مهمی در بسته بندی دارند توجه کرد. دقت در انتخاب رنگ، فونت، طرح و الگوها و همچنین قالب سازی بسته بندی بسیار مهم است. خلاقیت در همین جزئیات می تواند موفقیت برند را تضمین کند.

 

توجه به فرهنگ و هنر افغانستان

افغانستان کشوری است با فرهنگ و هنر غنی که برخلاف سالهای اخیر که بخشی از فرهنگ و هنر این کشور در جنگ نابود شده، اما همچنان در ادبیات، معماری و پوشش مردم می توان آنرا مشاهده کرد. الهام گیری از فرهنگ و هنر یک کشور در استفاده از تصاویر، فونت و طراحی بسته بندی آن می تواند بسیار اثربخش باشد و هم برای مصرف کنندگان داخلی و هم مصرف کنندگان خارجی جذابیت داشته باشد. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی بسته بندی زعفران افغانستان با مشاوران ما تماس بگیرید.


WWW.ERFAN GROUP.COM
گروه طراحان عرفان با بیش از 15 سال سابقه در زمینه هویت بصری و طراحی بسته بندی و لوگو
آماده طراحی حرفه ای بسته بندی زعفران افغانستان برای برند شماست. برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 

مشاوره رایگان

نقش بسته بندی در
صادرات زعفران افغانستان

از نکاتی که قبل از طراحی بسته بندی باید به آن توجه کرد، جامعه هدف محصول است. اینکه محصول به کدام کشورها قرار است صادر شود. شناختن جامعه هدف این شانس را به شما می دهد که مطابق با سلایق آن کشور طراحی بسته بندی خود را پیش ببرید. در نتیجه استقبال بیشتری از محصول شما می شود. در انتخاب زبان روی بسته بندی ها بهتر است از زبان های رایج دنیا مانند انگلیسی استفاده کنید. همچنین با توجه به کشور مقصد، از زبانهای فارسی یا عربی روی بسته بندی زعفران افغانستان استفاده کنید.

رعایت استاندارد های جهانی
در طراحی بسته بندی

یکی از رمز های موفقیت برند در عرصه بین الملل، رعایت استاندارد های جهانی کیفیت و طراحی بسته بندی محصول است. با رعایت این استاندارد ها می توان محصولات افغانستانی را وارد مارکت جهانی کرد. صادرات زعفران افغانستان بیشتر به ایران، پاکستان، کشور های حاشیه خلیج فارس، چین و اسپانیا صادر می شود. بنابراین طبق روال صادرات موفق افغانستان به این کشور ها، رعایت اصول جهانی طراحی بسته بندی و انتخاب استراتژی مناسب سبب تمایز از دیگر رقبا می شود.

ظروف بسته بندی
زعفران افغانستان

فروشندگان و بازرگانان افغان علاوه بر خرید زعفران اصیل و مرغوب ایرانی، مواد بسته بندی زعفران را هم از ایران خریداری می کنند. ظروف پلی کریستال و فلزی از پرطرفدارترین ظروف بسته بندی افغانستان هستند. برای دریافت مشاوره رایگان با گروه طراحان عرفان کلیک کنید تا به شما کمک کنند بهترین ظروف بسته بندی را برای محصولات برند خود انتخاب کنید.

انتخاب رنگ در طراحی
بسته بندی افغانستان

اگر به فرهنگ و هنر مردم افغانستان نگاهی بیندازیم، متوجه می شویم آنها علاقه زیادی به رنگ های شاد دارند و در هنر های دستی خود مانند قالی بافی از انواع رنگ های شاد استفاده می کنند. یکی از این رنگ ها، رنگ سبز است. از دیگر رنگ های پر طرفدار میان افغان ها قرمز است. همچنین رنگ آبی و زرد در میان پوشش این مردم بسیار دیده می شود. بنابراین استفاده از این رنگ ها درطراحی بسته بندی زعفران افغانستان باعث جلب توجه بیشتر میان خریداران و در نهایت شناختن بیشتر برند می شود.

هزینه طراحی بسته بندی زعفران افغانستان چقدر است؟

اینکه چه نوع بسته بندی یا ظرفی برای بسته بندی زعفران افغانستان خود انتخاب می کنید ، در قیمت آن تاثیر دارد. بی شک هزینه بسته بندی پلاستیکی با بسته بندی فلزی متفاوت است. بسته به عرضه این محصول در مارکت داخلی یا بین المللی ، نوع بسته بندی شما و هزینه آن می تواند متفاوت باشد. برای دریافت آخرین قیمت طراحی بسته بندی زعفران از افغانستان با شماره های ما تماس بگیرید.

985138458489+

چرا گروه طراحان عرفان؟

14 سال پیش که گروه طراحان عرفان شروع فعالیت خود را آغاز نمود ، یکی از مهمترین اصولی که سرلوحه خود قرار داد ، داشتن صداقت و رفاقت با مشتریهای خود بود.
ما در گروه طراحان عرفان تجارت نمی کنیم! بلکه رفاقت می کنیم.
تمام مشتریان ما در طول این سالها تبدیل به بهترین دوستان ما شدند و تنها دلیل این صمیمیت و رفاقت ، داشتن صداقت در کار و دلسوزانه کار کردن ما برای مشتریان بوده است.
ما اعتقاد داریم که در جایگاه شغلی بسیار حساسی قرار گرفته ایم. به واقع و به تجربه مشاهده کردیم که در طی فعالیت این سالها ، یک مشاوره یا یک طرح خوب گرافیکی در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو و … چقدر توانسته است در فروش محصولات و زندگی یک کارآفرین و کارفرما تاثیر مثبت داشته باشد و چه افراد زیادی بابت این موفقیت مشغول به کار شده اند. پس ما به عنوان یک مجموعه تخصصی گرافیک در صنعت طراحی بسته بندی ایران و همچنین مشاوره تبلیغاتی شغل بسیار حساسی داریم.
پس از گذشت چهارده سال از عمر گروه طراحان ، حالا با کوله باری از تجربیات بسیار ارزشمند در این مسیر حساس ، در قله تجربه و تخصص قرار داریم و با قدرت با مشتریان که قصد ورود به صنعت یا هر شغل دیگری دارند ، اعلام می کنیم که ما در کنارتان با صداقت و دلسوزی نسبت به سرمایه شما و کلی تجربه ارزشمند قرار داریم و شما نگران چیزی در این زمینه نباشید. هر طرح ، بسته بندی یا هر مورد تبلیغاتی که در این مجموعه خلق و ارائه می گردد ، نتیجه یک کار تیمی و دلی می باشد که زیر نظر جوانان متخصص و با وجدان این سرزمین بوجود آمده است.
در حال حاضر تعداد مشتریانی که از صفر با گروه طراحان عرفان شروع به فعالیت کرده اند به بیش از 115 برند رسیده است که بالغ بر 40 مورد از این تعداد در خارج از ایران می باشند. ما افتخار می کنیم که مشتریانی از اروپا ، آمریکا و کشور های شرق آسیا با ما همکاری دارند و از این همکاری ابراز رضایت می نمایند.
با اطمینان و صداقت کامل در کنار مشتریان قدیمی و جدید ایستاده ایم و خود را موظف به حفظ سرمایه های مادی ، زمانی و معنوی آنها می دانیم و با این رویکرد توانسته ایم پس از 14 سال فعالیت در اقتصاد متلاطم ایران ، همچنان پابرجا و با قدرت حضور داشته باشیم.

برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی زعفران افغانستان با گروه طراحان عرفان تماس بگیرید. همچنین می توانید نمونه کار های ما را در صفحه اینستاگرام ما مشاهده کنید.