طراحی لوگو و هویت بصری جواهرات خدایی

طراحی لوگو جواهرات خدایی برای برندسازی و خلق مجموعه هایی لوکس و باکیفیت، داشتن هویت بصری یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عوامل در برندسازی است. در طراحی هویت بصری برند جواهرات خدایی، با رعایت انسجام میان هویت برند و طراحی آن تلاش کردیم تا لوگویی ساده و همزمان زیبا خلق کنیم. در طراحی لوگو جواهرات […]

طراحی لوگو جواهرات خدایی
طراحی هویت بصری جواهرات
طراحی اوراق اداری جواهر فروشی
طراحی لوگو طلا فروشی
طراحی هویت بصری برند
طراحی لوگو طلا فروشی

طراحی لوگو جواهرات خدایی

برای برندسازی و خلق مجموعه هایی لوکس و باکیفیت، داشتن هویت بصری یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عوامل در برندسازی است. در طراحی هویت بصری برند جواهرات خدایی، با رعایت انسجام

میان هویت برند و طراحی آن تلاش کردیم تا لوگویی ساده و همزمان زیبا خلق کنیم.

در طراحی لوگو جواهرات خدایی از انواع نماد ها استفاده کردیم به شرح زیر هستند:

نماد الماس: نماد الماس نشانه ثروت و بقا و مقام است و همواره در تمدنها و دوره هاى مختلف به عنوان مظهر روشنايى، آسيب ناپذيرى، سحر و جادو، شفا و حفاظت شناخته شده است. اما در این تداعی طلا و جواهر است.

نماد انگشتر: در اینجا رینگی برای حفاظت از نگین الماس و کاربردی بودن این سنگ قیمتی و تداعی حوزه کاری این برند، طلا و جواهرات است.

حرف”خ” حرف اول نام برند “خدایی” که در قالب و فرم شکل رینگ انگشتری با ترکیب الماسی درخشان به عنوان نقطه این حرف جانمایی شده.

طراحی لوگو مونوگرام

ایده خلق و شکل‌ گیری لوگو جواهرات خدایی از ترکیب حرف “خ” که اول نام خدایی است با الماس نشات گرفته‌ که تاکیدی بر حرفه این برند، یعنی جواهرات دارد و در دسته لوگو مونوگرام قرار می گیرد. بنابراین در نهایت، علاوه بر حفظ نام برند شخصی در این لوگو، کسب و کار مربوط به آن هم به سادگی قابل رؤیت است.

لوگوهای مونوگرام جایگاه بسیار خوبی در مارکت دارند و برای شرکت‌هایی با نام بلند و طولانی، بهترین انتخاب هستند. همچنین سبب میشود نام برند بهتر در ذهن مخاطب بنشیند و ارتباط خوبی با آن بگیرد.

همچنین در زیر لوگو تصویری، از لوگوتایپ برند خدایی استفاده کردیم تا تاکید بیشتری بر شخصی بودن این برند و بولد کردن نام جواهرات خدایی داشته باشیم.

طراحی لوگو شخصی

داشتن لوگوی شخصی نشان دهنده حرفه ای بودن برند شماست. طراحی لوگو شخصی به شما این امکان را میدهد تا در در فضای کسب و کار برند تان بهتر دیده شوید و نظر مخاطبان و مصرف کنندگان را به خود یا کسب و کار یا محصولتان جلب کنید.

لوگوی شخصی را می توان به نوعی یک هویت و معرف دیداری دانست که به وسیله ی تعدادی تصویر یا نماد، حروف و نوشتار، رنگ های گوناگون و طراحی های جذاب تشکیل می شود و به مصرف کنندگان محصولات یا خدمات مورد نظر شما همه چیز را در مورد شما یا حرفه تان بازگو کند و آن را در ذهن کاربر یا مخاطب ماندگار کند.

برای طراحی لوگو شخصی برند خود با مشاوران ما تماس بگیرید و برای دیدن نمونه کار های طراحی لوگو طراحان عرفان کلیک کنید.