طراحی ست اداری هتل مدینة الرضا

طراحی ست اداری هتل مدینة الرضا نکته ای که در طراحی هویت بصری برندهای حوزه خدمات هتلداری باید در نظرگرفت، توانایی جذب نگاه بیننده و ایجاد جذابیت بصری است. در طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا، تلاش داشتیم تا احساسی مثبت و زیبایی چشم نوازی را رقم بزنیم تا در عین آنکه آشنا و ثابت […]

طراحی ست اداری هتل
طراحی ست اداری هتل
طراحی ست اداری هتل
طراحی ست اداری هتل
طراحی ست اداری
چاپ ست اداری
اوراق اداری
چاپ ست اداری
نمونه کاتالوگ
کاتالوگ دیجیتال

طراحی ست اداری هتل مدینة الرضا

نکته ای که در طراحی هویت بصری برندهای حوزه خدمات هتلداری باید در نظرگرفت، توانایی جذب نگاه بیننده و ایجاد جذابیت بصری است. در طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا، تلاش داشتیم تا احساسی مثبت و زیبایی چشم نوازی را رقم بزنیم تا در عین آنکه آشنا و ثابت است، ماهیت لوکس بودن خدمات هتلداری را به خوبی نشان دهد.

نقوش هندسی به کار رفته در ست اداری هتل، به مجموعه ای از خطوط، زوایا، منحنی ها و اشکال مربوط میشود که در ادامه این عناصر تکرار شونده، یک طرح متقارن و پترن اصلی را شکل داده است.

با توجه به فرم از پیش تدبیر شده برند مدینه الرضا و نام این کسب و کار، یکی از نقوش پرتکرار هنرهای اسلامی برای این طرح انتخاب شده است. اما با این حال، همت بر این داشتیم تا برخی از اقلام ست اداری مدینه الرضا را با فرم پکیجینگ متفاوت‌تر، طراحی نموده و با به کارگیری رنگ طلایی به عنوان رنگ اصلی هویت بصری و استفاده از خدمات پس از چاپ نظیر طلاکوب، محصول نهایی را به اوج مجلل بودن خود برساند.

درباره برند

هتل مدینه الرضا  هتلی پنچ ستاره در مشهد  با محیطی فوق العاده زیبا، معماری اصیل ایرانی و نمای عالی در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید. این هتل با ۱۸ طبقه بنا و ۳۲۵ باب سوئیت و اتاق های مدرن از امکانات رفاهی ویژه ای برخوردار می‌باشد که موجب کسب رضایت‌مندی از اقامت در این هتل می‌گردد. طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا و هویت بصری آن توسط گروه طراحان عرفان انجام شده است که میتوانید در نمونه کار های ما آنرا مشاهده کنید.