طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا

طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا مشهد، با الهام از معماری اسلامی بکار گرفته شده در ساخت بخش های مختلف هتل، توسط گروه طراحان عرفان اجرا گردید تا رابطه میان هویت بصری و هویت معماری هتل نیز حفظ گردد. استفاده از رنگ طلایی به عنوان رنگ پنجم در چاپ ست اداری و همچنین استفاده از [...]
طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا
طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا
پاکت نامه هتل مدینه الرضا
چاپ طلاکوب ست اداری هتل
طراحی پاکت نامه هتل مدینه الرضا
جزییات چاپ ست اداری

طراحی ست اداری هتل مدینه الرضا مشهد، با الهام از معماری اسلامی بکار گرفته شده در ساخت بخش های مختلف هتل، توسط گروه طراحان عرفان اجرا گردید تا رابطه میان هویت بصری و هویت معماری هتل نیز حفظ گردد. استفاده از رنگ طلایی به عنوان رنگ پنجم در چاپ ست اداری و همچنین استفاده از طلاکوب و افکت یو وی موضعی نیز در زیبا تر شدن این سفارش کمک شایانی کرده است .

هتل مدینه الرضا یکی از لوکس ترین و خاص ترین هتلهای 5 ستاره نزدیک به حرم امام رضا (ع) می باشد که با سبک معماری متفاوت و لابی بسیار مجلل جزو هتلهای برتر کشور می باشد. با توجه به همکاری گروه طراحان عرفان با هتلهای مختلف سطح شهر مشهد و داشتن تجربه کافی در زمینه نیازهای تبلیغاتی هتلها، افتخار همکاری با هتل مجلل مدینه الرضا نیز شامل حال مجموعه گردیده و پروژه فوق یکی از کارهای مورد سفارش هتل بوده که توسط گروه طراحان عرفان طراحی و اجراء گردیده است .