طراحی تقویم رومیزی سال 1401

طراحی تقویم رومیزی سال 1401 طراحی تقویم رومیزی فانتزی سال 1401 توسط گروه طراحان عرفان که با سبکی متفاوت ارائه شده است. نکته قابل توجه در طراحی تقویم رومیزی این است که تمامی طرح های آن بصورت اختصاصی توسط طراحان ما ایده پردازی و اجرا شده است. این طرح ها با استفاده از آبرنگ و […]

تقویم رومیزی
طراحی تقویم رومیزی سال 1401

طراحی تقویم رومیزی فانتزی سال 1401 توسط گروه طراحان عرفان که با سبکی متفاوت ارائه شده است. نکته قابل توجه در طراحی تقویم رومیزی این است که تمامی طرح های آن بصورت اختصاصی توسط طراحان ما ایده پردازی و اجرا شده است. این طرح ها با استفاده از آبرنگ و اکریلیک نقاشی شده اند.

از نکات مهم طراحی تقویم رومیزی این است که فونت ها و تاریخ ها باید بسیار خوانا و واضح باشند تا مخاطب سریعا بتواند تاریخ مورد نظر خود را پیدا کند.

گروه طراحان عرفان طبق روال هرسال ، تقویم رومیزی اختصاصی را طراحی کرده و به مرحله چاپ رساندند. مجموعه ما طی سالها تجربه موفق خود مفتخر به اجرای طراحی تقویم رومیزی برای شرکت های مطرح دولتی و خصوصی کشورمان است.

جزئیات تقویم رومیزی سال 1401:

این تقویم دارای دو جلد متفاوت پشت و رو است و 13 طرح منحصر به فرد دارد که از باکیفیت ترین کاغذ ها و متریال ساخته شده است. هر ماه دارای طرح متفاوتی است که با حال و هوای آن ماه در ارتباط است و رنگی را بکار بردیم که یادآور همان است. ابعاد تقویم 16*10.5 است. فونت استفاده شده در این تقویم خوانا است و به گونه ای انتخاب شده اند که در نگاه اول قابل خواندن باشد. همچنین مناسبت ها ، رویداد های مهم  و تعطیلات رسمی روی صفحات آن نوشته و علامت گذاری شده است.

صفحات این تقویم روی پایه چرم سفید رنگ قرار گرفته است که ترکیب بسیار ساده و شیکی را در ترکیب با رنگ های طرح های آن بوجود آورده است.

تقویم رومیزی ما داخل یک جعبه ی طراحی شده و همراه با کارت هدیه فرستاده می شود که می توانید تبریکات خود را روی آن بنویسید و به عنوان هدیه سال نو به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید.

انتخاب طرح های پر جزئیات و رنگهای شاد در هر ماه ، زیبایی ویژه ای به صفحات این تقویم رومیزی بخشیده است که با قرار گرفتن روی میز شخصی تان در محل کار یا اتاق شما ، برای چند لحظه حس خوبی را به شما منتقل می کند.

در صفحه ی آخر این تقویم ، شعری زیبا با محتوای بهار آورده ایم تا میوه تلاش هایمان را به ثمر نشانده باشیم.

می توانید مقاله هر آنچه که باید درباره چاپ تقویم رومیزی بدانیم، را مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری درباره ویژگی های یک تقویم خوب کسب کنید که ما سعی کردی در طراحی تقویم رومیزی آنهارا رعایت کرده باشیم.

تقویم رومیزی ،  یک هدیه تبلیغاتی:

ارسال هدایای تبلیغاتی یکی از مواردی است که سالها در سراسر دنیا رواج داشته است. تقویم و سررسید یکی از مرسوم ترینِ این هدایاست. تقویم و سررسید از جمله هدایای تبلیغاتی نوروزی مرسوم در شرکت ها  میباشند که اصناف و صنایع مختلف با بهره جستن از این فرصت هر ساله به بهترین نحو از آن استفاده کرده و با سفارش طراحی متناسب با خدمات و محصولات و ارائه آن به مشتریان خود سعی در برند سازی و تبلیغات می کنند که معمولا بسیار هم تاثیر گذار می باشد.

تقویم رومیزی می تواند گزینه خوبی برای یادآوری کسب و کارتان در هر روز سال به مخاطبان مختلف باشد.

ما در گروه طراحان عرفان تقویم دلخواه شما را با لوگو و لیبل برند و کسب و کارتان طراحی و اجرا می کنیم تا ضمن ارائه حرفه ای هویت برند شما، آنرا در ذهن مشتریان خود یادآوری کنید.

نظر شما درباره طراحی تقویم رومیزی سال 1401 چیست؟ طرح کدام ماه را بیشتر دوست داشتید؟

برای دیدن سایر نمونه کار های طراحی تقویم گروه طراحان عرفان کلیک کنید.

همچنین، برای سفارش تقویم شخصی سازی خودتان با شماره درج شده در بالای وب سایت تماس بگیرید.