طراحی تقویم رومیزی سال 1401

طراحی تقویم رومیزی سال 1401 طراحی تقویم رومیزی فانتزی سال 1401 توسط گروه طراحان عرفان که با سبکی متفاوت ارائه شده است. نکته قابل توجه در تقویم رومیزی این است که تمامی طرح های آن بصورت اختصاصی توسط طراحان ما تصویرسازی، ایده پردازی و اجرا شده است. این طرح ها با استفاده از رنگ روغن […]

طراحی تقویم رومیزیتقویم 1401

طراحی تقویم رومیزی سال 1401

طراحی تقویم رومیزی فانتزی سال 1401 توسط گروه طراحان عرفان که با سبکی متفاوت ارائه شده است. نکته قابل توجه در تقویم رومیزی این است که تمامی طرح های آن بصورت اختصاصی توسط طراحان ما تصویرسازی، ایده پردازی و اجرا شده است. این طرح ها با استفاده از رنگ روغن و اکریلیک نقاشی شده و در سبک سورئالیسم طراحی شده اند.

از نکات مهم طراحی تقویم رومیزی این است که فونت ها و تاریخ ها باید بسیار خوانا و واضح باشند تا مخاطب سریعا بتواند تاریخ مورد نظر خود را پیدا کند.

گروه طراحان عرفان طبق روال هرسال ، تقویم رومیزی اختصاصی را طراحی کرده و به مرحله چاپ رساندند. مجموعه ما طی سالها تجربه موفق خود مفتخر به اجرای طراحی تقویم رومیزی برای شرکت های مطرح دولتی و خصوصی کشورمان است.

جزئیات تقویم رومیزی سال 1401:

این تقویم رومیزی دارای دو جلد متفاوت پشت و رو است و 13 طرح منحصر به فرد دارد که از با کیفیت ترین کاغذ ها و متریال ساخته شده است. هر ماه در این تقویم دارای طرح متفاوتی است که با حال و هوای آن ماه در ارتباط است و حس آن فصل را منتقل می کند. ابعاد تقویم 16*10.5 است. فونت استفاده شده در این طراحی تقویم رومیزی خوانا است و به گونه ای انتخاب شده اند که در نگاه اول قابل خواندن باشد. همچنین مناسبت ها ، رویداد های مهم و تعطیلات رسمی روی صفحات آن نوشته و علامت گذاری شده است.

صفحات این تقویم روی پایه چرمی سفید رنگ قرار گرفته است که ترکیب بسیار ساده و شیکی را در ترکیب با رنگ های نقاشی ها بوجود آورده است.

تقویم رومیزی ما داخل یک جعبه ی طراحی شده و همراه با کارت هدیه فرستاده می شود که می توانید تبریکات خود را روی آن بنویسید و به عنوان هدیه سال نو به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید.

انتخاب طرح های پر جزئیات و رنگهای شاد در هر ماه ، زیبایی ویژه ای به صفحات این تقویم رومیزی بخشیده است که با قرار گرفتن روی میز شخصی تان در محل کار یا اتاق شما ، برای چند لحظه حس خوبی را به شما منتقل می کند.

در صفحه ی آخر این تقویم ، شعری زیبا از فروغ فرخزاد با محتوای بهار آورده ایم تا میوه تلاش هایمان را به ثمر نشانده باشیم.

اگر می خواهید نکات بیشتری از طراحی سالنامه بدانید می توانید مقاله نکاتی برای طراحی تقویم را مطالعه کنید و به اطلاعات خودتان اضافه کنید.

تقویم رومیزی،  یک هدیه تبلیغاتی:

ارسال هدایای تبلیغاتی یکی از مواردی است که سالها در سراسر دنیا رواج داشته است. تقویم و سررسید یکی از مرسوم ترینِ این هدایاست. تقویم و سررسید از جمله هدایای تبلیغاتی نوروزی مرسوم در شرکت ها  میباشند که اصناف و صنایع مختلف با بهره جستن از این فرصت هر ساله به بهترین نحو از آن استفاده کرده و با سفارش طراحی متناسب با خدمات و محصولات و ارائه آن به مشتریان خود سعی در برند سازی و تبلیغات می کنند که معمولا بسیار هم تاثیر گذار می باشد.

تقویم رومیزی می تواند گزینه خوبی برای یادآوری کسب و کارتان در هر روز سال به مخاطبان مختلف باشد.
ما در گروه طراحان عرفان تقویم دلخواه شما را با لوگو و لیبل برند و کسب و کارتان طراحی و اجرا می کنیم تا ضمن ارائه حرفه ای هویت برند شما، آنرا در ذهن مشتریان خود یادآوری کنید.

نظر شما درباره طراحی تقویم رومیزی سال 1401 چیست؟ طرح کدام ماه را بیشتر دوست داشتید؟

.برای دیدن سایر نمونه کار های طراحی تقویم گروه طراحان عرفان کلیک کنید. همچنین، برای سفارش طراحی تقویم رومیزی اختصاصی برند خودتان شماره درج شده در بالای وب سایت تماس بگیرید.