طراحی کاتالوگ صنعتی آریا

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی آریا در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی شرکت آریا تلاش کردیم تا از رنگ زرد که مرتبط با کسب و کار این برند یعنی صنایع روشنایی شهری است، استفاده کنیم و جلوه بصری زیبایی به این کاتالوگ بدهیم. در طراحی این کاتالوگ برای مفهوم بهتر زیر عکس هر محصول، نام و کد محصول را […]

کاتالوگ تبلیغاتی صنایع روشنایی
کاتالوگ دیجیتال
قیمت طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ حرفه ای
کاتالوگ چراغ
کاتالوگ صنایع روشنایی
قیمت طراحی کاتالوگ
اصول طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی
کاتالوگ دیجیتال

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی آریا

در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی شرکت آریا تلاش کردیم تا از رنگ زرد که مرتبط با کسب و کار این برند یعنی صنایع روشنایی شهری است، استفاده کنیم و جلوه بصری زیبایی به این کاتالوگ بدهیم. در طراحی این کاتالوگ برای مفهوم بهتر زیر عکس هر محصول، نام و کد محصول را قرار دادیم. برای طراحی کاتالوگ و یا چاپ دیجیتال محصول و خدمات خود با ما تماس بگیرید.

همچنین دیگر نمونه کار های طراحی کاتالوگ تبلیغاتی را می توانید اینجا ببینید.

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی چیست؟

ابتدا در پاسخ سوال کاتالوگ چیست باید بگوییم که کاتالوگ یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی است که برای معرفی کسب و کار ها و محصولات بکار میروند. کاتالوگ دفترچه ای است که شامل اطلاعات کامل درباره محصولات و یا خدمات یک کسب و کار است و به مخاطب کمک می کند که هنگام مطالعه آن با تصاویر، اطلاعات دقیق و نحوه استفاده محصولات یا خدمات آشنا شود.

شرکت ها و کسب و کار ها برای اینکه بتوانند در مارکت رقابتی در کمترین زمان، بیشترین تاثیر را نسبت به سایر رقبا ی خود بر مخاطبان داشته باشند، همواره به دنبال هویت بصری و طراحی کاتالوگ هستند. بودجه تبلیغاتی مربوط به چاپ و طراحی کاتالوگ در شکل گیری کاتالوگ بسیار حائز اهمیت است. زیرا باعث می شود بر اساس میزان فضا برای ایجاد خلاقیت های چاپی نظیر استفاده از کاغذهای فانتزی، رنگ های متالیک و ساختگی، قالب و یووی های مختلف مانند uv موضعی و… وجود دارد تا کاتالوگ شکل گیرد.

  • بخش اساسی کاتالوگ، ترکیب‌بندی در قالب ایده‌پردازی خلاقانه می‌باشد. در این مرحله ما با که با ایجاد ساختاری متفاوت و جذابیت بصری لازم، در کنار القای رنگ سازمانی مجموعه به صفحات می‌توان به بهتر دیده شدن محصولات و خدمات کمک کرد. ولی نباید فراموش کرد که ایده‌پردازی‌، خلاقیت و یک طراحی گرافیک جذاب بدون رعایت اصول چاپی معنایی پیدا نمی‌کنند.

درباره شرکت آریا

شرکت آریا فعالیت خود را از دیماه سال 1389 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات روشنایی شهری و پارکی با رعایت فاکتور های مهندسی زیباسازی، مهندسی طراحی فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بهره گیری از روشهای نوین، خدمات و تولیدات خود را به مشتریان ارائه میدهد.