طراحی کاتالوگ زعفران تامسی

قیمت طراحی کاتالوگ زعفران: تمامی شرکت های طراحی گرافیک موظف اند از تعرفه تعیین شده طراحی توسط ” انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران” در اجرای پروژه های خود پیروی کنند .عوامل زیادی در تعیین قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور تاثیرگذار اند که آنها نمیتوانیم چشم پوشی کنیم. شاید مهم ترین فاکتور نوع چاپ […]

قیمت طراحی کاتالوگ زعفران
چاپ کاتالوگ دیجیتال
نمونه کاتالوگ
کاتالوگ زعفران
چاپ کاتالوگ افست
سفارش کاتالوگ

قیمت طراحی کاتالوگ زعفران:

تمامی شرکت های طراحی گرافیک موظف اند از تعرفه تعیین شده طراحی توسط ” انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران” در اجرای پروژه های خود پیروی کنند .عوامل زیادی در تعیین قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور تاثیرگذار اند که آنها نمیتوانیم چشم پوشی کنیم. شاید مهم ترین فاکتور نوع چاپ و جنس کاغذ مورد استفاده در آن باشد. اینکه کاتالوگ شما در چند صفحه، چه ابعاد و چه تیراژی طراحی و به چاپ میرسد قطعا تعیین کننده قیمت خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاور با ما تماس بگیرید.

درباره برند زعفران تامسی

طراحی کاتالوگ زعفران تامسی که در زمینه صادرات زعفران پیشتاز بازارهای داخلی و خارجی است، با در نظر گرفتن ارزش بالای طلای سرخ و الهام گیری از گل های زعفران انجام شده است.

برند تجاری تامسی که از روز اول و از همان ابتدا کلیه موارد تبلیغاتی و مشاوره و طراحی خود را با گروه طراحان عرفان آغاز نمود، نیز یکی از همین شرکتهای بسیار خوش فکر و با دانش می باشد که در گام نخست با طراحی و تولید پکیجینگ نفیس زعفران وارد بازار شدند.