طراحی کاتالوگ صنعتی آسا

طراحی کاتالوگ صنعتی آسا در طراحی کاتالوگ صنعتی شرکت آسا تلاش کردیم تا با ترکیب رنگ سبز و سفید که رنگ هویت این برند است، جلوه بصری زیبایی به این کاتالوگ بدهیم. در طراحی این کاتالوگ برای مفهوم بهتر کنار عکس هر محصول، کارایی و امکانات فنی آنرا قرار دادیم. برای طراحی کاتالوگ و یا […]

طراحی کاتالوگ صنعتی
طراحی کاتالوگ دیجیتال
طراحی کاتالوگ
قیمت طراحی کاتالوگ
چاپ کاتالوگ
کاتالوگ دیجیتال
قیمت کاتالوگ دیجیتال

طراحی کاتالوگ صنعتی آسا

در طراحی کاتالوگ صنعتی شرکت آسا تلاش کردیم تا با ترکیب رنگ سبز و سفید که رنگ هویت این برند است، جلوه بصری زیبایی به این کاتالوگ بدهیم. در طراحی این کاتالوگ برای مفهوم بهتر کنار عکس هر محصول، کارایی و امکانات فنی آنرا قرار دادیم. برای طراحی کاتالوگ و یا چاپ دیجیتال محصول و خدمات خود با ما تماس بگیرید.

همچنین دیگر نمونه کار های طراحی کاتالوگ را می توانید اینجا ببینید.

طراحی کاتالوگ صنعتی چیست؟

ابتدا در پاسخ سوال کاتالوگ چیست باید بگوییم که کاتالوگ یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی است که برای معرفی کسب و کار ها و محصولات بکار میروند. کاتالوگ دفترچه ای است که شامل اطلاعات کامل درباره محصولات و یا خدمات یک کسب و کار است و به مخاطب کمک می کند که هنگام مطالعه آن با تصاویر، اطلاعات دقیق و نحوه استفاده محصولات یا خدمات آشنا شود.

شرکت ها و کسب و کار ها برای اینکه بتوانند در مارکت رقابتی در کمترین زمان، بیشترین تاثیر را نسبت به سایر رقبا ی خود بر مخاطبان داشته باشند، همواره به دنبال هویت بصری و طراحی کاتالوگ هستند. بودجه تبلیغاتی مربوط به چاپ و طراحی کاتالوگ در شکل گیری کاتالوگ بسیار حائز اهمیت است. زیرا باعث می شود بر اساس میزان فضا برای ایجاد خلاقیت های چاپی نظیر استفاده از کاغذهای فانتزی، رنگ های متالیک و ساختگی، قالب و یووی های مختلف مانند uv موضعی و… وجود دارد تا کاتالوگ شکل گیرد.

درباره شرکت آسا

شرکت آسا فعالیت خود را با رویکرد مشاوره، آموزش تامین و پیاده سازی نرم افزار های یکپارچه و سخت افزار های مرتبط در حوزه صنعت هتلداری و گردشگری آغاز نموده در راستای هماهنگ شدن با تکنولوژی روز دنیا و ارائه بستری یکپارچه از سیستم های هوشمند هتلی به همراه لینک کاما آنلاین نرم افزار هتلداری آسا با هدف کنترل و کاهش هزینه، کاهش خطاهای انسانی، افزایش بهره وری و ارائه گزارشهای آنلاین و همچنین نظارتی دقیق برسیستم های هتلی به همراه ایجاد محیطی آرامش بخش و مدیریتی هوشمند و یکپارچه، اقدام به تولید سیستم های هوشمند ویژه هتل نموده است.

نظر شما درباره طراحی کاتالوگ صنعتی آسا چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.