طراحی کاتالوگ زعفران چینو

طراحی کاتالوگ زعفران در طراحی کاتالوگ زعفران چینو تلاش کردیم تا با ترکیب رنگ بنفش و مشکی جلوه بصری زیبایی به این کاتالوگ بدهیم که همزمان یادآور محصول اصلی آن یعنی زعفران باشد. این کاتالوگ بدلیل صادراتی بودن محصول آن به زبان انگلیسی طراحی شده است. برای طراحی کاتالوگ و یا چاپ دیجیتال محصول و […]

طراحی کاتالوگ زعفران
کاتالوگ زعفران صادراتی
کاتالوگ دیجیتال
کاتالوگ چیست
نمونه کاتالوگ
طراحی کاتالوگ دیجیتال
چاپ کاتالوگ
کاتالوگ زعفران
چاپ کاتالوگ دیجیتال
چاپ کاتالوگ افست
چاپ کاتالوگ فوری

کاتالوگ زعفران
هزینه طراحی کاتالوگ
چاپ کاتالوگ حرفه ای
چاپ کاتالوگ
طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ زعفران

در طراحی کاتالوگ زعفران چینو تلاش کردیم تا با ترکیب رنگ بنفش و مشکی جلوه بصری زیبایی به این کاتالوگ بدهیم که همزمان یادآور محصول اصلی آن یعنی زعفران باشد. این کاتالوگ بدلیل صادراتی بودن محصول آن به زبان انگلیسی طراحی شده است. برای طراحی کاتالوگ و یا چاپ دیجیتال محصول و خدمات خود با ما تماس بگیرید.

همچنین دیگر نمونه کار های طراحی کاتالوگ را می توانید اینجا ببینید.

درباره برند زعفران چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر زعفران ایرانی قرار داده است.

گروه طراحان عرفان علاوه بر طراحی کاتالوگ زعفران چینو، بسته بندی های برند زعفران چینو را از همان ابتدا به صورت اختصاصی ایده پردازی و طراحی کرده اند. همچنین بسته بندی های سرگل برند زعفران چینو در کنار جذابیت بصری ، مناسب صادرات به نقاط مختلف جهان هستند.

طراحی کاتالوگ چیست؟

ابتدا در پاسخ سوال کاتالوگ چیست باید بگوییم که کاتالوگ یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی است که برای معرفی کسب و کار ها و محصولات بکار میروند. کاتالوگ دفترچه ای است که شامل اطلاعات کامل درباره محصولات و یا خدمات یک کسب و کار است و به مخاطب کمک می کند که هنگام مطالعه آن با تصاویر، اطلاعات دقیق و نحوه استفاده محصولات یا خدمات آشنا شود.

شرکت ها و کسب و کار ها برای اینکه بتوانند در مارکت رقابتی در کمترین زمان، بیشترین تاثیر را نسبت به سایر رقبا ی خود بر مخاطبان داشته باشند، همواره به دنبال هویت بصری و طراحی کاتالوگ هستند. بودجه تبلیغاتی مربوط به چاپ و طراحی کاتالوگ در شکل گیری کاتالوگ بسیار حائز اهمیت است. زیرا باعث می شود بر اساس میزان فضا برای ایجاد خلاقیت های چاپی نظیر استفاده از کاغذهای فانتزی، رنگ های متالیک و ساختگی، قالب و یووی های مختلف مانند uv موضعی و… وجود دارد تا کاتالوگ شکل گیرد.

نظر شما درباره طراحی کاتالوگ زعفران چینو چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید!