طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا

 طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا گروه طراحان عرفان به عنوان مشاور تبلیغاتی مجموعه صنایع روشنایی آریا جرا و طراحی کاتالوگ اختصاصی از محصولات این کمپانی را انجام داده است، با توجه به تنوع زیاد محصولات در طراحی بروشور و کاتالوگ سعی شده که تقسیم بندی به صورت گرافیکی و با اختصاص دادن رنگهای متنوع به [...]
طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا


طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا

 طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا

گروه طراحان عرفان به عنوان مشاور تبلیغاتی مجموعه صنایع روشنایی آریا جرا و طراحی کاتالوگ اختصاصی از محصولات این کمپانی را انجام داده است، با توجه به تنوع زیاد محصولات در طراحی بروشور و کاتالوگ سعی شده که تقسیم بندی به صورت گرافیکی و با اختصاص دادن رنگهای متنوع به هر یک از محصولات انجام گیرد.
ابعاد کاتالوگ به صورت افقی در نظر گرفته شده که طراح بتواند از فضای بیشتری در به وجود آوردن صفحات چشم نواز استفاده نمایید.

به صورت کلی طراحی کاتالوگ حرفه ای یکی از سخت ترین و تخصصی ترین موارد تبلیغاتی می باشد، که طراح مربوطه باید اطلاعات بسیار دقیقی در مورد آن حرفه یا شغل بدست آورد تا بتواند یک کاتالوگ زیبا با مطالب و محتوای حرفه ای تولید نماید.
استفاده از تصاویر مرتبط و همچنین رنگهای هنری در کاتالوگ صنایع روشنایی آریا توانسته یک کاتالوگ حرفه ای در اختیار مدیران فروش و بخش بازرگانی این مجموعه قرار دهد تا آنها نیز بتوانند از این طراحی حرفه ای به عنوان یکی از ابزارهای معرفی شرکت استفاده نمایند.