طراحی کاراکتر و تصویرسازی آتشبار

طراحی کاراکتر و تصویرسازی طراحی کاراکتر و تصویرسازی، بخش مهمی از هویت بصری یک برند است و نقش به سزایی در معرفی کسب و کار شما به مخاطبان را دارد. طراحی کاراکتر یکی ازتخصصی ترین شاخه در طراحی گرافیک می باشد. گروه طراحان عرفان علاوه بر طراحی بسته بندی و طراحی کاراکتر، در ایده پردازی [...]
طراحی کاراکتر و تصویرسازی
طراحی کاراکتر و تصویرسازی
طراحی کاراکتر و تصویرسازی
تصویرسازی

طراحی کاراکتر و تصویرسازی

طراحی کاراکتر و تصویرسازی، بخش مهمی از هویت بصری یک برند است و نقش به سزایی در معرفی کسب و کار شما به مخاطبان را دارد.

طراحی کاراکتر یکی ازتخصصی ترین شاخه در طراحی گرافیک می باشد. گروه طراحان عرفان علاوه بر طراحی بسته بندی و طراحی کاراکتر، در ایده پردازی و اجرا لوگوی شرکت بسته بندی موادغذایی آتشبار از آتش و رنگ سرخ الهام گرفته اند.

داشتن کاراکتر راهی عالی برای برجسته شدن برند است. همچنین باید به اندازه کافی منحصر به فرد باشد تا بتواند بسته بندی محصول شما را در بین رقبای شما متمایز کند. کاراکتر مناسب و جذاب باعث می شود تا مخاطبان با آن برند ارتباط برقرار کنند و آنرا به خاطر بسپارند.

طراحی کاراکتر و تصویرسازی برند آتشبار

گروه طراحان عرفان با الهام از نام برند آتشبار، تصمیم گرفتند تا شخصیت اژدها را برای این برند ایده پردازی و اجرا کنند. استفاده از کلاه و لباس سرآشپز برای این شخصیت، به مربوط بودن برند آتشبار به مواد غذایی اشاره دارد.

گروه طراحان عرفان با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو و طراحی کاراکتر به شما کمک میکنند تا بهترین بسته بندی را برای محصولتان انتخاب کنید.

درباره برند آتشبار

گروه طراحان عرفان طراحی لوگو، طراحی شخصیت تبلیغاتی و طراحی بسته بندی غلات آتشبار را ایده پردازی و اجرا کرده اند. از محصولات برند آتشبار می توانیم به آرد سوخاری، جو پوست کنده، آرد برنج، آرد نخودچی و پودر سوخاری اشاره کنیم. برای دیدن طراحی لوگو و طراحی بسته بندی برند آتشبار که توسط طراحان عرفان انجام شده است، کلیک کنید.

آیا توانستید با شخصیت تبلیغاتی برند آتشبار ارتباط برقرار کنید؟ برایمان بنویسید.

همچنان برای دریافت مشاوره تبلیغاتی رایگان و نمونه کار های گروه طراحان عرفان کلیک کنید.