تصویرسازی برند بستنی داتیس

تصویر سازی بستنی در تصویرسازی بستنی داتیس، گروه طراحان عرفان با توجه به اهداف و ارزشهای این محصول، طرح تصویرسازی مرتبط و همزمان جذابی را برای این برند اجرا کردند.  از نکات مهمی که در طراحی کاراکتر تصویر سازی رعایت کردیم، هماهنگ بودن این طرح ها با جامعه هدف این محصول است که عموما کودکان [...]
تصویرسازی بستنی
طراحی کاراکتر تصویرسازی بستنی
ice cream illustration

تصویر سازی بستنی

در تصویرسازی بستنی داتیس، گروه طراحان عرفان با توجه به اهداف و ارزشهای این محصول، طرح تصویرسازی مرتبط و همزمان جذابی را برای این برند اجرا کردند.

 از نکات مهمی که در طراحی کاراکتر تصویر سازی رعایت کردیم، هماهنگ بودن این طرح ها با جامعه هدف این محصول است که عموما کودکان و نوجوانان هستند. بنابراین، طرح کهکشانی برای برند داتیس تایید و اجرا شد.

تکنیک های تصویر سازی

    • در تصویر سازی دیجیتال بستنی قیفی داتیس از فضای کهکشان و آسمان برای ایجاد حس ماورایی بودن و قابلیت ارتباط کودکان و نوجوانان با آن ، استفاده کردیم.
    • تصویرسازی محصول با زمینه کهکشان برای تبلیغات و بیلبورد ها بسیار جذاب و چشم نواز است.
    • از آنجایی که کهکشانها بسیار ناشناخته اند، استفاده از طرح های کهکشانی باعث ایجاد حس کنجکاوی در کودکان و حتی بزرگسالان می شود و آنها را برای خرید این محصول بیشتر ترغیب می کند.

در کنار تصویر سازی دیجیتال برای برند بستنی داتیس، مجموعه ما طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو و کاراکتر برند داتیس را انجام داده اند.

هم چنین گروه طراحان عرفان خدمات دیگر انواع تصویرسازی مانند تصویرسازی کتاب کودک و تصویرسازی حیوانات را ارائه می دهد که برای دیدن آنها می توانید کلیک کنید.

درباره بستنی داتیس

کارخانه داتیس تنها تولید کننده بستنی در شهرستان بروجن در استان چهار محال و بختیاری است. نکته قابل توجه این است که روزانه 36 تن بستنی بر پایه انواع میوه ها و طعم های مختلف در این کارخانه تولید و بیش از بیست مدل بستنی به سراسر کشور ارسال می شود.

صنایع لبنی داتیس کلیه مباحث طراحی و مشاوره تبلیغاتی برند را به گروه طراحان عرفان سپرده است.

در تصویرسازی چه چیزی نظر شما را جلب کرد؟ برایمان بنویسید!

برای دریافت مشاوره تخصصی ورایگان و دیدن نمونه کار های دیگر گروه طراحان عرفان کلیک کنید.