طراحی کاراکتر برند دستچین

طراحی کاراکتر تبلیغاتی گروه طراحان عرفان در طراحی کاراکتر تبلیغاتی برند دستچین، مردی افغان را طراحی کردند که در حال اجرای رقص  محلی افغانستان است. در طراحی این  و کاراکتر ، طراحان ما نکات زیر را در نظر گرفتند و اجرا کردند: سفارش طراحی کاراکتر تبلیغاتی افغانستان طراحی کاراکتر برند دستچین با توجه به جامعه [...]
طراحی کاراکتر تبلیغاتی
نمونه طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر تبلیغاتی

گروه طراحان عرفان در طراحی کاراکتر تبلیغاتی برند دستچین، مردی افغان را طراحی کردند که در حال اجرای رقص  محلی افغانستان است. در طراحی این  و کاراکتر ، طراحان ما نکات زیر را در نظر گرفتند و اجرا کردند:

سفارش طراحی کاراکتر تبلیغاتی افغانستان

    • طراحی کاراکتر برند دستچین با توجه به جامعه هدف آن که مردم افغانستان است ، انجام شده است.
    • این کاراکتر ، لباس محلی مردمان کشور افغانستان را به تن دارد تا احساس همبدستگی بیشتری را در مخاطب ایجاد کند.
    • این کاراکتر در حال اجرای رقص محلی افغان است تا ضمن انتقال حس شادی ، حال و هوای کشور افغانستان را به مخاطبانش می دهد.

طراحی لوگو  حرفه ای و پالت رنگ

طراحان ما  در نظر دارند که در طراحی حرفه ای لوگو ، رنگ ها نقش بسیار تاثیر گذاری دارند. بنابراین با دقت و مهارت باید انتخاب شوند. پس با توجه به هویت کاراکتر طراحی شده از رنگ های بکار رفته در پرچم افغانستان مانند رنگ سفید و قرمز استفاده کردند.

در استودیو طراحی عرفان ، گروه طراحان عرفان طراحی بسته بندی حبوبات ، طراحی بسته بندی محصولات غذایی ، طراحی لوگو  و طراحی کاراکتر تبلیغاتی برند دستچین را اجرا کرده اند. برای اطلاعات بیشتر درباره طراحی کاراکتر می توانید وبلاگ صفر تا صد طراحی کاراکتر را مطالعه کنید.

درباره برند دستچین

برند دستچین ، برند صنایع غذایی از کشور دوست و همسایه ، افغانستان ، است. این برند حبوبات و غلات گوناگون را بسته بندی و تولید می کند. فاز بعدی تولیدات این برند ادویجات است و می توان انتظار تولید محصولات متنوعی را در آینده از این برند داشت.

نظر شما درباره طراحی کاراکتر برند دستچین چیست ؟ چه چیزی توجه شما را در تصویر سازی و اجرای این کاراکتر محلی  به خود جلب کرد؟ برایمان بنویسید.

همچنین برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.