طراحی کاراکتر بستنی داتیس

 طراحی کاراکتر بستنی در طراحی کاراکتر بستنی داتیس ، گروه طراحان عرفان با در نظر گرفتن موارد زیر شخصیت های این محصولات را طراحی کردند: طراحی کاراکتر بستنی داتیس با در نظر گرفتن جامعه هدف این محصولات که بیشتر کودکان و نوجوانان هستند ، انجام گرفت. بنابراین کاراکتر آن فانتزی و کودکانه طراحی شده است [...]
طراحی کاراکتر بستنی داتیس


طراحی کاراکتر تصویرسازی

 طراحی کاراکتر بستنی

در طراحی کاراکتر بستنی داتیس ، گروه طراحان عرفان با در نظر گرفتن موارد زیر شخصیت های این محصولات را طراحی کردند:

    • طراحی کاراکتر بستنی داتیس با در نظر گرفتن جامعه هدف این محصولات که بیشتر کودکان و نوجوانان هستند ، انجام گرفت. بنابراین کاراکتر آن فانتزی و کودکانه طراحی شده است

    • از شخصیت گاو به دلیل ارتباط مستقیم تولید بستنی و محصولات لبنی استفاده کردیم تا کودک بهتر با آن ارتباط برقرار کند.

    • استفاده از فرمهای منحنی و ملایم ، رنگهای جذاب و اشتها آور در طراحی کاراکتر بستنی داتیس به برقراری ارتباط بین مخاطب و محصول کمک می کند.

    • در طراحی کاراکتر دوم ، به دلیل حس لذت و شادی در زمان خوردن بستنی از شخصیت دلقک که نماد تفریح و خوشحالی استفاده کردیم.

صنایع لبنی داتیس کلیه مباحث طراحی و مشاوره تبلیغاتی برند را به گروه طراحان عرفان سپرده است. علاوه بر این ، از جمله خدماتی که به این برند ارائه داده ایم می توانیم به طراحی کارکتر ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، ایده پردازی و طراحی بسته بندی و تصویر سازی محصولات برند بستنی داتیس اشاره کنیم.

درباره بستنی داتیس

کارخانه داتیس تنها تولید کننده بستنی در شهرستان بروجن در استان چهار محال و بختیاری است. نکته قابل توجه این است که روزانه 36 تن بستنی بر پایه انواع میوه ها و طعم های مختلف در این کارخانه تولید و بیش از بیست مدل بستنی به سراسر کشور ارسال می شود.

در این میان اتودهای متعددی توسط گروه طراحان عرفان زده شد و در نهایت کاراکتری کارتونی و جذاب با رنگهای فانتزی به تایید و اجرای نهایی رسید.

در طراحی این بسته بندی چه چیزی نظر شما را جلب کرد؟ برایمان بنویسید!

 

هم چنین برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن نمونه کار های دیگر گروه طراحان عرفان کلیک کنید.