طراحی، ایده پردازی و اجرا تندیس سازمان غذا و دارو

طراحي ، ايده پردازي و اجراء تنديس روز جهاني غذا دارو مشهد ، سال ١٤٠١ یکی از اشیائی که می تواند ارزش دستاورد های ما را در طول زندگی نشان دهد، تندیس است. بنابراین طراحی تندیس بسیار اهمیت است چون ممکن است تا سالها برای اشخاص بماند. البته خود همین نکته هم قابل توجه است […]

طراحی تندیس
طراحی تندیس
طراحی تندیس
طراحی تندیس
ساخت تندیس
طراحی تندیس
ساخت و طراحی تندیس

طراحي ، ايده پردازي و اجراء تنديس روز جهاني غذا دارو مشهد ، سال ١٤٠١

یکی از اشیائی که می تواند ارزش دستاورد های ما را در طول زندگی نشان دهد، تندیس است. بنابراین طراحی تندیس بسیار اهمیت است چون ممکن است تا سالها برای اشخاص بماند. البته خود همین نکته هم قابل توجه است که تندیسی طراحی کنیم که پس از گذشت زمان خراب و فرسوده نشود و به زیبایی روز اول باشد.

گروه طراحان عرفان برای طراحی تندیس سازمان غذا و دارو مشهد از طراحی تندیس ترکیبی استفاده کرد. این تندیس ترکیبی از پلکسی گلس و فلز است. پس از انتخاب جنس این تندیس، نوبت به ریزه کاری های آن رسیده بود. برای همین جهت مقاومت تندیس و اکسیده نشدن آن، از آبکاری طلا در بخش هایی از آن استفاده شد.

از آنجا که مسئولیت طراحی تندیس برای سازمان غذا و دارو مشهد بر عهده ما بود، باید این تندیس ها را طوری طراحی میکردیم که مطابق با ارزش های این سازمان باشد. پس علاوه بر زیبایی و خلاقیت، استاندارد های مخاطب را باید مد نظر می گرفتیم.

 طراحی تندیس پلکسی

تندیس پلکسی یکی از رایج ترین متریال برای استفاده در طراحی  و ساخت تندیس است. از نکات مثبت تندیس فلزی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارزان بودن
  • سبک و قابل حمل بودن
  • داشتن تنوع در رنگ
  • قابلیت چاپ بالا

به منظور زیبایی و جلوه بیشتر این تندیس از دو رنگ طلایی و مشکی استفاده کردیم.

قیمت طراحی تندیس و ساخت آن

تعیین قیمت طراحی و ساخت تندیس به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه چه متریالی برای ساخت تندیس سفارش می دهید، ابعاد آن، متن و تصویر حکاکی شده روی آن و تعداد تندیسی که میخواهید بستگی دارد. بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی تندیس با ما تماس بگیرید.

گروه طراحان عرفان از سال 1388 تا کنون افتخار طراحی، ایده پردازی و اجرا  تندیس سازمان غذا و دارو مشهد را بر عهده داشته است. برای سفارش تندیس و مشاوره رایگان با طراحان ما کلیک کنید.