طراحی کاتالوگ صنایع غذایی هلچین

طراحی کاتالوگ صنایع غذایی هلچین شرکت ها و کسب و کار ها برای اینکه بتوانند در مارکت رقابتی در کمترین زمان، بیشترین تاثیر را نسبت به سایر رقبا ی خود بر مخاطبان داشته باشند، همواره به دنبال هویت بصری و طراحی کاتالوگ هستند. بودجه تبلیغاتی مربوط به چاپ و طراحی کاتالوگ در شکل گیری کاتالوگ […]

کاتالوگ صنایع غذایی
نمونه کاتالوگ دیجیتال
قیمت طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ دیجیتال
سفارش کاتالوگ
چاپ کاتالوگ دیجیتال
چاپ کاتالوگ افست
چاپ کاتالوگ تبلیغاتی
انواع کاتالوگ
نمونه کاتالوگ دیجیتال
چاپ دیجیتال کاتالوگ

طراحی کاتالوگ صنایع غذایی هلچین

شرکت ها و کسب و کار ها برای اینکه بتوانند در مارکت رقابتی در کمترین زمان، بیشترین تاثیر را نسبت به سایر رقبا ی خود بر مخاطبان داشته باشند، همواره به دنبال هویت بصری و طراحی کاتالوگ هستند. بودجه تبلیغاتی مربوط به چاپ و طراحی کاتالوگ در شکل گیری کاتالوگ بسیار حائز اهمیت است. زیرا باعث می شود بر اساس میزان فضا برای ایجاد خلاقیت های چاپی نظیر استفاده از کاغذهای فانتزی، رنگ های متالیک و ساختگی، قالب و یووی های مختلف مانند uv موضعی و… وجود دارد تا کاتالوگ شکل گیرد.

درباره برند هلچین

صنایع غذایی هلچین کار خود را از سال ۱۳۹۶ با تولید انواع پودر کیک، پودر ژله، دسر، بسته ‌بندی ادویه ‌جات، حبوبات و غلات در شهرک صنعتی یزد آغاز کرد .این شرکت با تولید بیش از ۱۲۰ قلم محصول در خاواده پودرکیک، پودر ژله و دسر، غلات، حبوبات و سویا و همچنین همکاری با ۳۰ نمایندگی استانی، حضور قدرت‌مندی را در بازار ایجاد کرده است .با توجه به استقبال مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی از محصولات هلچین، این مجموعه اهداف آتی خود را بر روی تولید محصولات طبیعی و ارگانیک قرار داده است.

این شرکت علاوه بر طراحی کاتالوگ صنایع غذایی خود، طراحی بسته بندی محصولات خود را هم به گروه طراحان عرفان سپرده است.

 برای طراحی کاتالوگ صنایع غذایی با ما تماس بگیرید. هم چنین میتوانید سایر نمونه کار های ما را اینجا ببینید.