طراحی کاراکتر محصولات غذایی هلچین

طراحی کاراکتر محصولات غذایی هلچین در طراحی کاراکتر مربوط به برند هلچین بیشتر سعی گردیده تا از حس اعتماد و قدمتی که این برند داراست استفاده شود. یک سر آشپز خندان تقریبا میانسال می تواند انتخاب مناسبی برای طراحی کاراکتر و شخصیت یک برند غذایی باشد. اتودهای زیادی جهت خلق این کارکتر توسط گروه طراحان عرفان [...]
کاراکتر محصولات غذاییکاراکتر هلچین

طراحی کاراکتر محصولات غذایی هلچین

در طراحی کاراکتر مربوط به برند هلچین بیشتر سعی گردیده تا از حس اعتماد و قدمتی که این برند داراست استفاده شود. یک سر آشپز خندان تقریبا میانسال می تواند انتخاب مناسبی برای طراحی کاراکتر و شخصیت یک برند غذایی باشد.
اتودهای زیادی جهت خلق این کارکتر توسط گروه طراحان عرفان انجام شد، و در نهایت با مشورت مدیریت محترم صنایع غذایی هلچین این شخصیت به نتیجه رسید.
با توجه به اینکه طراحی شخصیت بسیار پیچیده و سخت می باشد ، لذا رسیدن به کاراکتری که با فرهنگ و نوع محصول برند مربوطه هم خوانی داشته باشد نیاز به تحقیق ، درک بالا از محصول و شناخت مخاطب دارد.
صنایع غذایی هلچین یکی از شرکت های قدیمی و با سابقه در صنعت پخش مواد غذایی و همچنین بسته بندی محصولات غذایی می باشد که در استان یزد قرار دارد و به صورت گسترده در سطح کشور مشغول به فعالیت است.