طراحی کاراکتر فست فود خورشید

طراحی کاراکتر فست فود خورشید یکی از مواردی که می تواند در روند ماندگاری یک برند در ذهنها کمک کند، طراحی کاراکتر تبلیغاتی اختصاصی است که اگر هوشمندانه و خلاقانه ایده پردازی گردد، قطعا می تواند به غیر از لوگو و نشان برند، سهم زیادی در ایجاد انگیزه و ماندگاری آن برند داشته باشد. از [...]
طراحی کاراکتر فست فود خورشید
طراحی کاراکتر فست فود خورشید
کاراکتر فست فود
مراحل طراحی شخصیت تبلیغاتی
نمونه شخصیت تبلیغاتی برای فست فود

طراحی کاراکتر فست فود خورشید

یکی از مواردی که می تواند در روند ماندگاری یک برند در ذهنها کمک کند، طراحی کاراکتر تبلیغاتی اختصاصی است که اگر هوشمندانه و خلاقانه ایده پردازی گردد، قطعا می تواند به غیر از لوگو و نشان برند، سهم زیادی در ایجاد انگیزه و ماندگاری آن برند داشته باشد. از آنجایی که فست فود خورشید از مشاوره تبلیغاتی گروه طراحان عرفان بهره برده است، درخواست طراحی کاراکتر را مطرح و با توجه به نوع محصول و نام برند تیم طراحی وارد ایده پردازی گردید.

استفاده از شخصیت خروس به عنوان کاراکتر فست فود خورشید به این دلیل صورت گرفت که معمولا خورشید صبح طلوع می کند و از قدیم خروس هم نشان سحر خیزی و شادابی بوده است به این جهت نشان خروس به عنوان کارکتر تبلیغاتی فست فود خورشید انتخاب گردید. با توجه به اینکه فست فود خورشید فقط بیرون بر است لذا به طراحی کارکتر آن یک موتور سیکلت هم اضافه گردید که هم نوع موتور جنبه نوستالژی دارد و هم  سریع بودن این مجموعه در رساندن فست فود به مشتریان خود را می رساند .

داشتن قدرت طراحی با دست در یک تیم طراحی گرافیک بسیار می تواند به رشد کیفی طرحها کمک کند، گروه طراحان عرفان با داشتن همکارانی با تجربه و با قدرت طراحی دستی بالا توانسته به راحتی ایده های خود را طراحی و به انجام رساند .
تصویر سازی های روی تمام بسته بندی های فست فود خورشید نیز به همین صورت ایده پردازی و طراحی گردیده است .