طراحی کاتالوگ صنایع غذایی پالیز

   طراحی کاتالوگ صنایع غذایی پالیز کاتالوگ ها بهترین و دقیق ترین وسایل برای اطلاع رسانی هستند. آن ها چگونگی نوع و کیفیت محصول را که تولیدکننده می تواند به مشتری عرضه کند، به اطلاعش می رسانند. کاتالوگ ها علاوه بر نام و عکس محصول، عملکرد آن را نیز شرح می دهد؛ همینطور راه های [...]
طراحی و چاپ کاتالوگ پالیز
طراحی کاتالوگ پالیز

   طراحی کاتالوگ صنایع غذایی پالیز

کاتالوگ ها بهترین و دقیق ترین وسایل برای اطلاع رسانی هستند. آن ها چگونگی نوع و کیفیت محصول را که تولیدکننده می تواند به مشتری عرضه کند، به اطلاعش می رسانند.
کاتالوگ ها علاوه بر نام و عکس محصول، عملکرد آن را نیز شرح می دهد؛ همینطور راه های ثبت سفارش و دلایلی که یک شخص باید آن محصول را انتخاب کند را به او می گویند.
اما یک کاتالوگ خوب رسالتی بیش از اطلاع رسانی دارد و آن هم متقاعد کردن مخاطب به انتخاب و خرید آن محصول است.

شرکت پالیز از برندهای نام آشنا در عرصه ی بسته بندی و فروش محصولات غذایی است. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات شامل حبوبات، غلات، ادویه، روغن، نبات و … را به بازار عرضه می کند. شرکت طراحان عرفان با طراحی و چاپ کاتالوگ این شرکت اقدام به نمایش تولیدات پالیز به مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محصولات خوراکی کرده است. در طراحی این کاتالوگ تلاش شده است تا از ارائه ی جزئیات زیاد خودداری شود و درعوض بیشتر به جنبه ی زیبایی شناختی در طراحی آنها توجه شود.

ارائه ی تصاویر با کیفیت و جذاب که چشم هر بیننده ای را به دنبال خود می کشاند، همچنین طراحی سیال برای معرفی طیف گسترده ای از محصولات، مدنظر قرار گرفته است. لازم به ذکر است که طراحی کاتالوگ، چاپ و عکاسی صنعتی تماما در گروه طراحان عرفان صورت گرفته است.